Bon Iver w listopadzie w Warszawie

0

Jeden z najważniejszych i najlepiej rozpoznawalnych zespołów sceny alternatywnej, grupa Bon Iver odwiedzi Polskę. Muzycy wystąpią 5 listopada na warszawskim Torwarze.

Od czasu debiutu “For Emma, Forever Ago” (2008) Bon Iver zbudował status jednego z najbardziej charakterystycznych artystów światowej alternatywy. Projekt pod przewodnictwem Justina Vernona ma na swoim koncie już dwie nagrody Grammy, a w tym roku nominowany jest w trzech kategoriach, w tym za najlepszy album – “I, I”. Ostatnia płyta, tak jak niemal każde wydawnictwo zespołu, było jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych roku. I tak jak pozostałe albumy – w pełni zasłużyła na fenomenalne recenzje.

Ostatni, wydany w 2019 roku krążek “I, I” zajął pierwsze miejsce wśród najlepszych albumów folkowych i indie w USA oraz ​znalazł się na podium w zestawieniach najlepszych płyt rockowych i alternatywnych ubiegłego roku (Billboard).

Bon Iver wystąpi 5 listopada 2020 na COS Torwar w Warszawie.

Bilety do sprzedaży trafią 24 stycznia 2020. Kupicie je na https://www.alterart.pl.

Więcej o wydarzeniu i artyście na https://www.facebook.com/boniverwi/ oraz https://www.facebook.com/events/222626612071193/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj