BEMY w grudniu w Starej Piwnicy

0

Już w pierwszym tygodniu grudnia zespół BEMY wystąpi na deskach wrocławskiej Starej Piwnicy. Koncert w ramach trasy Back On Tour 2017 odbędzie się już 3 grudnia.

Zespół BEMY założyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale poprzez rodziców pochodzenie mają polskie. W czerwcu 2013 wrócili do Polski i wzięli udział w programie Must Be The Music. Dostali się do finału i zajęli drugie miejsce.

Wiosną 2015 panowie podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska, gdzie wydali swoją debiutancką płytę “Grizzlin” wyprodukowaną przez Bogdana Kondrackiego, a nagraną już w pełnym 4 osobowym składzie. Płyta została dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i krytyków, co zaowocowało nominacją do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Album został też zauważony za granicą a w jego promocję włączyli się nawet Ed Sheeran czy LP.

Obecnie, zespół BEMY to nie tylko Mattia i Elie, ale również gitarzysta Wojtek Trusewicz i Konrad Załęski grający na gitarze basowej.

Bardzo miło nam ogłosić naszą jesienną mini trasę koncertową. Cały czas pracujemy nad nowym materiałem i nie możemy się doczekać, żeby się nim z Wami podzielić. Dla nas ten rok to czas ogromnych zmian, decyzji i nowych projektów, więc niech ta trasa będzie okazją do spotkania i świętowania tego co nadchodzi. Wasz feedback jest dla nas najważniejszy dlatego nowe kawałki zadebiutują na koncertach.”

Koncert BEMY “Back on Tour 2017” odbędzie się 3 grudnia 2017 roku w klubie Stara Piwnica we Wrocławiu.

Bilety w cenach 25 zł – 50 szt. wyłącznie rezerwacje: [email protected], 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu dostępne są w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/BEMYBAND.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here