[AKTUALIZACJA] Ariana Grande przerywa trasę po ataku w Manchesterze

879

22 osoby zginęły a 59 zostało rannych w wybuchu, do którego doszło w Manchester Arenie po koncercie Ariany Grande.


Gwiazda zdecydowała się jednak kontynuować trasę koncertową. Więcej szczegółów w tekście: www.uptone.pl/muzyka/ariana-grande-jednak-nie-przerywa-trasy


Władze Manchesteru podejrzewają, że do tragicznego wydarzenia doszło w wyniku ataku terrorystycznego. Do wybuchu doszło na krótko po zakończeniu koncertu, o 22:35, kiedy publiczność zaczęła już kierować się do wyjścia z hali. Zamachowiec samobójca działał w pojedynkę i zginął na miejscu.

Artystka kilka godzin po tragedii na swoim Twitterze napisała – Jestem załamana. Jest mi tak bardzo przykro. Brakuje mi słów.

W związku z tragedią, Ariana Grande zawiesiła resztę europejskiej trasy koncertowej. Przypomnijmy, że piosenkarka miała 31 maja i 1 czerwca wystąpić w Atlas Arenie w Łodzi.

Amerykanka zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatnio nagrała z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.