Arctic Monkeys z “Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not” na winylu

0

Wiosenne porządki, nic więc dziwnego, że Arctic Monkeys odświeżają swoją płytotekę. Winylowej reedycji doczeka się debiutancki album grupy, “Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not”.

Arctic Monkeys wybierają się latem na koncerty a wcześniej zapowiedzieli wydanie nowej płyty. Zanim jednak fani doczekają się nowych nagrań dostaną winylową wersję pierwszej płyty grupy “Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not”.

Wydana na 180-gramowym winylu płyta ma zadymiony kolor. Wydawnictwo trafi do sklepów z 16 stronicową książką z tekstami i fotografiami bandu. Poniżej można zobaczyć reklamówkę wydawnictwa.

Anglicy pojawią się m.in. na festiwalu Open’er. Zespół wystąpi w Gdyni na lotnisku Kosakowo 4 lipca. Więcej info na www.uptone.pl/muzyka/arctic-monkeys-na-opener-2018

Arctic Monkeys zdobyli popularność już pierwszym singlem “I Bet You Look Good on the Dancefloor”. Ich debiutancki album “Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not” na Wyspach 5-krotnie pokrył się platyną i był najszybciej sprzedającym się debiutem w historii brytyjskiej fonografii. Krążek był też nominowany do Mercury Prize. Od tego czasie pozostają jedną z popularniejszych współczesnych rockowych formacji. Ostatni długogrający zestaw formacji z Sheffield, “AM”, ukazał się we wrześniu 2013 roku.
Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/ArcticMonkeys.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj