Annihilator na dwóch koncertach w Polsce

84

Kanadyjski Annihilator nie tak dawno, bo w listopadzie 2017 roku, zachwycił polskich fanów thrash metalu znakomitymi występami. Po ubiegłorocznym sukcesie zespół zdecydował się powrócić do Polski, by zagrać dwa koncerty – 24 listopada w katowickim MegaClubie oraz dzień później 25 listopada w warszawskiej Proximie.

Po niezwykle udanych występach u boku Testament i Death Angel w listopadzie 2017 roku (obydwa koncerty wyprzedały się do ostatniego miejsca!), Annihilator, tym razem w roli headlinera, powraca do Europy. Kanadyjska grupa przyjedzie do Polski promować swój ostatni album „For The Demented”, który ukazał się 3 listopada nakładem Silver Lining Music.

Annihilator ma wierną rzeszę fanów w Polsce i nie mógł o nich zapomnieć na tournée, promującym nowy materiał. Fenomenalnie grający na gitarze i nieźle śpiewający Jeff Waters plus wspierający go muzycy, zawitają jesienią 2018 roku na dwa koncerty do naszego kraju, aby zaprezentować nowy set. Choć celem koncertów będzie promocja “For The Demented”, w zestawie z pewnością znajdzie się miejsce na klasyki zespołu, jak “Alison Hell”, “King Of The Kill”, czy “Set The World On Fire”.
Więcej o grupie na www.facebook.com/annihilatorband.

Koncerty ANNIHILATOR odbędą się 24 listopada 2018 w Mega Club w Katowicach i 25 listopada 2018 w Klubie Progresja w Warszawie.

Bilety w cenach 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu dostępne na  sklep.knockoutprod.net.