Audeze LCD-MX4: Nowa jakość wśród planarnych słuchawek

0

Audeze prezentuje najnowsze planarne słuchawki wokółuszne z serii LCD. Model LCD-MX4 wykorzystuje autorskie rozwiązania Audeze, m.in. opatentowany układ magnetyczny Fluxor. Wyróżnia je nowa, lekka konstrukcja, łącząca obudowę z magnezu i pasek nagłowny z włókna węglowego.

Najnowszy model wokółusznych planarnych słuchawek LCD-MX4 skierowany jest do osób, które wiele godzin poświęcają słuchaniu muzyki – zarówno zawodowo, np. w studiu nagraniowym, jak i hobbystycznie w domu.

Głównym celem, do którego dążyli projektanci, było zapewnienie doskonałego brzmienia przy jednoczesnym maksymalnym ograniczeniu masy słuchawek. Obudowa LCD-MX4 wykonana jest z magnezu, natomiast pałąk nagłowny z włókna węglowego. Całości dopełnia wysokiej jakości skórzane wykończenie, które podkreśla luksusowy charakter i zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Słuchawki z łatwością współpracują ze stacjonarnymi urządzeniami audio oraz z mobilnymi źródłami dźwięku, można je zatem z powodzeniem podłączyć do swojego mobilnego odtwarzacza.

Duże, otwarte obudowy skrywają doskonale znane i cenione planarne przetworniki magnetyczne wyróżniające się doskonałą dynamiką i niezwykle szerokim pasmem przenoszenia. LCD-MX4 odtwarzają dźwięki z zakresu od 5 Hz do 50 kHz, zachowując w całym zakresie częstotliwości poziom zniekształceń THD niższy niż 1 proc. 106-milimetrowe głośniki wykorzystują duże, ultra-cienkie membrany Uniforce, które wprawiane są w ruch za pomocą podwójnego układu magnetycznego Fluxor™ z neodymowymi magnesami. Dzięki tej zaawansowanej technice głośnikowej LCD-MX4 generują ciśnienie dźwięku przekraczające 130 dB i mogą obsługiwać maksymalnie do 15W mocy (przez 200 ms). Optymalny poziom mocy mieści się w zakresie od 1 do 4W. Impedancja słuchawek wynosi 20 Ω.

Audeze LCD-MX4 już są dostępne w sprzedaży.
Cena detaliczna słuchawek wynosi ok. 13 999 zł.

Więcej info:
Producent – www.audeze.com
Dystrybutor – www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj