Angel Du$t w lipcu w Polsce

0

Poznańskie lato zapowiada się ogniście! Już 18 lipca Angel Du$t przyjedzie do Polski i przed publicznością zgromadzoną w poznańskim Klubie Pod Minogą zagra materiał z nowego albumu „Pretty Buff”!

Członkowie Turnstile i Trapped Under Ice wystąpią już 18 lipca w poznańskim klubie Pod Minogą, a wspierać ich na scenie będą Brytyjczycy z Higher Power!

KTO: Angel Du$t + Higher Power
KIEDY: 18.07.2019 g. 19:00
GDZIE: Poznań / Klub Pod Minogą

Bilety dostępne w wariantach:
55 zł – www.winiarybookings.pl
60 zł- www.biletomat.plwww.eventim.plwww.ticketmaster.plwww.ticketos.pl, Media Markt, Empik
65 zł – w dniu koncertu

Organizatorem koncertów jest Agencja Winiary Bookings.


ANGEL DU$T to grupa stworzona m.in. przez członków Turnstile i Trapped Under Ice, którzy znani są z melodyjnych, bardzo żywiołowych występów. Doskonale pamiętamy, kiedy zespół przyjechał z Touche Amore na wspólne koncerty do Polski, aby promować wówczas swoje najnowsze wydawnictwo „Rock The Fuck On Forever”! To była pierwsza, ale jakże niesamowita wizyta Amerykanów w naszym kraju! 15 marca 2019 nakładem Roadrunner Records ukazał się album „Pretty Buff”, z którego to premierowo usłyszymy na żywo takie numery jak „Want It All”, „Bang My Drum” czy „Big Ass Love”!


HIGHER POWER powstało po rozmowie między wokalistą Jimmy Wizardem i jego bratem (perkusistą) Alexem o założeniu zespołu hardcore z czystym wokalem a’la Life Of Agony. Wkrótce potem dołączyło do nich kilku przyjaciół i nagrali demo, które zostało wydane przez Neutral Words Records, a szum wokół zespołu zaczął rosnąć. Brytyjczycy w swojej muzyce nie uznają kompromisów. W maju 2017 roku wydali debiutancki album “Soul Structure”, a na żywo to prawdziwy wulkan energii, o czym przekonacie się już w lipcu w Poznaniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj