Nowy soundbar Klipsch Bar 40

0

Firma Klipsch na swoim oficjalnym kanale YouTube opublikowała trzy filmy prezentujące jeden z najnowszych soundbarów producenta. Mowa o modelu Bar 40, o którym po raz pierwszy usłyszano podczas targów CES 2019.

Klipsch Bar 40 to propozycja dla osób, które dopiero zaczynają życie audiofila. Głośnik stworzono tak, by swoim wyglądem i brzmieniem nie odstawał od referencyjnych głośników klasy premium producenta. Znajdziecie tu najwyższej jakości materiały, a specjalnie zaprojektowane, autorskie głośniki tubowe i zintegrowany subwoofer sprawiają, że soundbar sprosta potrzebom nawet tych bardziej doświadczonych i wymagających użytkowników.

Soundbar Klipsch Bar 40 łatwość obsługi zawdzięcza pracy w trybie plug and play. Wystarczy podłączyć urządzenie do telewizora za pomocą wbudowanego wejścia HDMI Arc lub wejścia optycznego i voila – już kilka chwil później można cieszyć się muzyką i filmami ze zdecydowanie lepszą jakością dźwięku. Dodatkowo producent dołącza do głośnika prostego w obsłudze pilota.

Dodatkowym atutem Klipsch Bar 40 jest jego kompleksowa budowa – soundbar jest stosunkowo niski i szeroki, zatem z łatwością przypasuje się do większości dostępnych na rynku telewizorów.

Więcej szczegółów:
Producent – www.klipsch.com
Dystrybutor – www.konsbud-hifi.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here