Adele zawiesza karierę?

0

Znana i uwielbiana przez dziesiątki tysięcy osób, brytyjska piosenkarka Adele promuje obecnie swoją najnowszą płytę 25. Dwa ostatnie koncerty zamykające trasę mają odbyć się w Londynie.

Niespełna kilka godzin temu gwiazda ogłosiła finałowe koncerty na swoim oficjalnym profilu FB. Odbędą się one w dniach 29 czerwca 2017 i 1 lipca 2017 na Wembley Stadium. Bilety w sprzedaży pojawią się 30 listopada, w cenach od 55 do 175.00 GBP.

Adele nie ukrywa również, że coraz intensywniej zastanawia się nad poświęceniem kolejnych lata życia rodzinie. Pod wielkim znakiem zapytania staje zatem pytanie, czy londyńskie występy nie będą ostatnimi przed kilkuletnią przerwą piosenkarki.

Adele wydała do tej pory trzy albumy studyjne. Najnowszy krążek, noszący tytuł 25 w sprzedaży ukazał się w listopadzie 2015 roku, a jego zapowiedzią był utwór Hello, który dotychczas liczy sobie prawie 2 miliony wyświetleń na YT.

Nagranie wideo z zapowiedzią ostatnich koncertów, znaleźć możecie na oficjalnym profilu Adele pod adresem www.facebook.com/adele

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj