Wideobary Sennheiser TeamConnect z certyfikatem Microsoft Teams

338
Wideobary-Sennheiser-TeamConnect-z-certyfikatem-Microsoft-Teams

Firma Sennheiser wprowadziła na rynek wideobary z rodziny TeamConnect, które uzyskały certyfikat Microsoft Teams. To znaczący krok w poprawie jakości hybrydowych spotkań dzięki połączeniu wysokiej jakości dźwięku z obrazem 4K Ultra HD.

Wideobary Sennheiser TeamConnect to nowoczesne rozwiązania konferencyjne, dostępne w dwóch wariantach: TeamConnect Bar S i TeamConnect Bar M. Pierwszy model wyposażony jest w cztery mikrofony i dwa głośniki, natomiast drugi w sześć mikrofonów i cztery głośniki. Oba modele posiadają kamerę 4K Ultra HD z zaawansowanymi funkcjami AI, takimi jak automatyczne kadrowanie i prezentowanie wielu osób na ekranie.

Wideobary Sennheiser TeamConnect

Charlie Jones, Global Alliance and Partnership Manager w firmie Sennheiser, podkreśla: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze wideobary TeamConnect dołączyły do ​​pozostałych członków rodziny TeamConnect z certyfikatem Microsoft Teams. Certyfikat dla aplikacji Teams stał się niezbędny w przypadku naszych rozwiązań konferencyjnych, ponieważ stale otrzymujemy informacje zwrotne na temat korzyści, jakich doświadczają klienci, korzystając z naszych produktów w Microsoft Teams Rooms”.

Albert Kooiman, starszy dyrektor ds. inżynierii i certyfikacji partnerów Microsoft Teams w firmie Microsoft, dodaje: „Ponieważ w dalszym ciągu dostrzegamy zasadniczą rolę przejrzystości dźwięku w dzisiejszych dynamicznych środowiskach spotkań, z przyjemnością witamy wideobary TeamConnect firmy Sennheiser w ekosystemie Microsoft Teams. Prawie 80-letnie dziedzictwo firmy Sennheiser w zakresie wysokiej jakości dźwięku jest kontynuowane w postaci barów TeamConnect, płynnie integrujących się z Microsoft Teams w celu poprawy jakości spotkań”.

Wideobary TeamConnect to urządzenia typu plug-and-play, co umożliwia szybkie uruchomienie sprzętu poprzez podłączenie go przez USB. Technologia kształtowania wiązki zapewnia swobodę ruchu i płynne przełączanie się między mówcami, a pełnowymiarowe głośniki stereo gwarantują naturalną mowę i wyjątkową zrozumiałość. Dodatkowo, port Dante pozwala na elastyczne i skalowalne konfiguracje pomieszczeń oraz możliwość dodania zewnętrznej kamery USB, co jest idealnym rozwiązaniem dla większych przestrzeni.

Wideobar TeamConnect Bar S jest dostępny w cenie katalogowej 5799 zł, a TC Bar M za 8955 zł, dystrybuowane przez firmę Aplauz Sp. z o.o. Sennheiser kontynuuje rozwijanie rozwiązań kompatybilnych z Microsoft Teams, mając na celu zapewnienie użytkownikom najwyższej jakości doświadczeń podczas spotkań. Nowe wideobary TeamConnect to kolejny krok w stronę ulepszania hybrydowych spotkań, łącząc zaawansowaną technologię audio z wysokiej jakości obrazem, co umożliwia efektywniejszą i bardziej komfortową komunikację.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Sennheiser wprowadza wideobary TeamConnect na polski rynek