Sennheiser wprowadza wideobary TeamConnect na polski rynek

283
Sennheiser-TeamConnect-Bar-S-and-M

Sennheiser ogłosił dostępność najnowszych wideobarów z linii TeamConnect na polskim rynku. Te zaawansowane rozwiązania konferencyjne, obejmujące modele TeamConnect Bar S oraz TeamConnect Bar M, są dedykowane do pomieszczeń konferencyjnych o różnej wielkości i mogą być skalowane do największych sal konferencyjnych.

Wideobary TeamConnect to w pełni zintegrowane urządzenia konferencyjne, które cechują się najlepszym wyposażeniem w swojej klasie. Model TeamConnect Bar S wyposażony jest w cztery mikrofony i dwa głośniki, natomiast model TeamConnect Bar M oferuje sześć mikrofonów i cztery głośniki. Oba modele gwarantują najwyższą jakość dźwięku, zapewniając, że każde słowo wypowiedziane podczas spotkania dotrze do uczestników.

Zastosowana technologia kształtowania wiązki dźwięku, zaczerpnięta z matryc sufitowych TeamConnect Ceiling, umożliwia swobodne poruszanie się prezenterów i płynne przełączanie się między mówcami. Po raz pierwszy Sennheiser wyposażył swoje rozwiązanie w kamerę, oferując wysoką jakość obrazu dzięki 4K Ultra HD i zaawansowanym funkcjom AI, takim jak automatyczne kadrowanie i prezentowanie wielu osób jednocześnie.

Sennheiser-TeamConnect_Family

Skalowalność i elastyczność

Wideobary TeamConnect oferują elastyczne i skalowalne konfiguracje, a wbudowany port Dante umożliwia korzystanie z zewnętrznych mikrofonów i dodatkowych kamer USB. Dzięki licznym opcjom montażu i integracji z aplikacją Sennheiser Control Cockpit, urządzenia te można łatwo zarządzać zdalnie. Są również kompatybilne z wiodącymi systemami sterowania i platformami do wideokonferencji oraz oferują zaawansowane zabezpieczenia.

Wysoka kompatybilność i łatwość integracji

Modele TeamConnect Bar S i M bezproblemowo współpracują z platformami spotkań takimi jak Microsoft Teams i Zoom, posiadając odpowiednie certyfikaty. Są także przetestowane i certyfikowane do współpracy z produktami Airtame, Barco oraz Crestron AirMedia. Dodatkowo, dostępne wtyczki umożliwiają integrację z rozwiązaniami Crestron, Extron, Lightware oraz Q-SYS.

Sennheiser-TeamConnect_Family

Ceny i dostępność

Wideobar TeamConnect Bar S jest dostępny w cenie katalogowej 5799 zł, natomiast model TeamConnect Bar M kosztuje 8955 zł. Produkty te można nabyć u polskiego dystrybutora – firmy Aplauz Sp. z o.o.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Bary Sennheiser TeamConnect – nowe rozwiązania dla sal konferencyjnych