Słuchawki Sennheiser HD 450BT i HD 350BT już dostępne w Polsce

1

Zaprezentowane na tegorocznych targach CES w Las Vegas słuchawki Sennheiser HD 450BT i HD 350BT są już dostępne w Polsce. Modele wyposażono m.in. w baterię zdolną do 30 godzin ciągłej pracy, co sprawia,że są idealną pozycją dla osób, które wiele czasu spędzają w podróży.

Sennheiser HD 450BT i HD 350BT posiadają wszystkie najważniejsze cechy idealnych słuchawek podróżnych: wspomniany już 30-godzinny czas pracy baterii, wygodne i szybkie ładowanie przez gniazdo USB-C, kompaktową i składaną konstrukcję, oraz niesamowitą ergonomię i trwałość. Pisaliśmy o nich przy okazji premiery, pełną treść artykułu znajdziecie na CES 2020: Nowe wokółuszne słuchawki Bluetooth – Sennheiser HD 450BT i HD 350BT.

„Nasze nowe słuchawki HD 350BT i HD 450BT stworzyliśmy dla wszystkich, którzy pragną podkręcić swoje codzienne wrażenia dźwiękowe. Aktywna redukcja szumów w HD 450BT zapewnia doskonały dźwięk bez zakłóceń – nawet w głośnym otoczeniu. Ważna jest też wszechstronność – HD 450BT można używać także w trybie przewodowym”

Jak zapewnia producent, słuchawki dostarczają doskonałe wrażenia dźwiękowe z głębokim, dynamicznym basem. Wyposażone są w najnowszą bezprzewodową technologię, włączając kompatybilność z Bluetooth 5.0 i obsługę wysokiej jakości kodeków, w tym AAC, AptX i AptX Low Latency, co zapewnia idealną synchronizację dźwięku z obrazem.

Dodatkowo, dzięki funkcji korektora w aplikacji Sennheiser Smart Control łatwo można dostosować ich brzmienie do własnych upodobań. Bezpłatna aplikacja oferuje również tryb dedykowany dla podcastów, który optymalizuje zrozumiałość głosu również w audiobookach i innych nagraniach.

Sennheiser HD 350BT dostępne są w cenie 429 złotych, a HD 450BT w cenie 769 złotych. Słuchawki oferowane są w kolorze czarnym i białym. 

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

Zapraszamy także do artykułu, w którym znajdziecie więcej szczegółów na temat obu modeli:

CES 2020: Nowe wokółuszne słuchawki Bluetooth – Sennheiser HD 450BT i HD 350BT

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj