Sennheiser uhonorowany przez iF za 50 lat tworzenia doskonałych projektów!

0

„Firma nieustannie wyznacza trendy w branży audio” – w ten sposób iF International Forum Design postanowiła pogratulować firmie Sennheiser. IF DESIGN AWARDS jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów związanych z designem na świecie. Aby zdobyć nagrodę trzeba wyróżnić się na tle wielu tysięcy zgłoszeń.

Całość przeczytacie także na stronie: https://ifworlddesignguide.com/design-articles/50-years-of-if-awards-sennheiser

Specjalista ds. audio otrzymał certyfikat poświadczający błyskotliwość 63 nagród za doskonałość w dziedzinie projektowania osiągniętych od 1969 r. aż do dzisiaj. Ogłaszając ten kolejny kamień milowy, iF skomentował, że „wszędzie tam, gdzie ludzie z pasją nagrywają, transmitują lub odtwarzają dźwięki, Sennheiser jest zawsze obecny”.

„Pięćdziesiąt lat temu zdobyliśmy pierwszą nagrodę iF za doskonały design dzięki naszemu HD414 – który stał się ikoniczny, nie tylko dzięki żółtym poduszkom nauszników. Jak widać to był dopiero początek.

Jesteśmy prawdziwie zaszczyceni inicjatywą iF, aby przedstawić nam certyfikat na 50 lat doskonałości projektowej i uczcić tę historię. Renomowane nagrody za wzornictwo, takie jak etykieta iF, nie tylko potwierdzają, że opracowujemy produkty, które wywołują entuzjazm, ale także gwarantują naszym klientom znak jakości. Projektowanie, w sensie całościowego, zorientowanego na klienta tworzenia wysokiej jakości produktów i usług, zawsze będzie w centrum naszej misji w Sennheiser. ”

– komentuje Oliver Berger z firmy Sennheiser

Warto również dodać, że w 2018 roku firma Sennheiser otrzymał etykietę iF dla słuchawek MOMENTUM In-Ear Wireless

Bezprzewodowe słuchawki Sennheiser Momentum In-Ear Wireless z nagrodą iF Design Award

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj