Bezprzewodowe słuchawki Sennheiser Momentum In-Ear Wireless z nagrodą iF Design Award

0

Na sukces produktu składa się kilka elementów. Podstawową zawsze będzie jakość ale równie ważnym elementem jest funkcjonalność i wygląd. Najnowszy model bezprzewodowych słuchawek Sennheiser Momentum In-Ear Wireless został doceniony i wyróżniony nagrodą iF Design Award co świadczy nie tylko o jakości ich brzmienia ale także wyjątkowym stylu!

Słuchawki Sennheiser Momentum In-Ear Wireless to wyjątkowe połączenie stylu oraz dźwięku najwyższej jakości. Ich bezkompromisowe brzmienie, starannie dobrane materiały i minimalistyczna estetyka zostały wyróżnione prestiżową nagrodą iF Design Award 2018. W jury konkursu zasiada 63 międzynarodowych ekspertów od projektowania, którzy ocenili około 6 400 zgłoszeń z całego świata.

Słuchawki bluetooth Momentum In-Ear Wireless z pałąkiem naszyjnym zostały opracowane we współpracy z agencją projektową Zurich StudioWeber i są wyjątkową konstrukcją w ekskluzywnej serii Momentum.

„To wielki zaszczyt, że bezprzewodowe słuchawki Momentum In-Ear Wireless teraz są wśród najlepszych na świecie przykładów projektowania produktów. Staraliśmy się na nowo zdefiniować świat słuchawek, oferując unikatowe połączenie najwyższej jakości dźwięku, progresywnej technologii i estetycznej czystości. Bezprzewodowe Momentum In-Ear Wireless po raz pierwszy wprowadziły tę ideę do świata dokanałowych słuchawek Bluetooth” – skomentował nagrodę Oliver Berger, szef Global Design Management w firmie Sennheiser.

Dzięki 10-godzinnej żywotności baterii i wysokiej jakości dynamicznym przetwornikom, które zapewniają mocne basy, szczegółową projekcję wokalu i doskonałą scenę dźwiękową, bezprzewodowe Momentum In-Ear Wireless doskonale sprawdzają się w połączeniu z urządzeniami mobilnymi. Ich ergonomiczna konstrukcja z pałąkiem naszyjnym, obszytym naturalną skórą, zapewnia całodzienny komfort słuchania. W zestawie ze słuchawkami dostępne są adaptery douszne w czterech różnych rozmiarach w celu optymalnego dopasowania do kanałów usznych i doskonałego tłumienia hałasu otoczenia. Wysokiej jakości materiały, takie jak tunele dźwiękowe ze stali nierdzewnej, chromowane wykończenie na uszach oraz twardy, odporny na uderzenia poliwęglan, gwarantują słuchawkom solidność i trwałość.

Więcej szczegółów:
Producent: www.sennheiser.pl
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here