Sennheiser MKE 2 elements, Action Mic – mikrofon do zadań specjalnych

0

Sennheiser stworzył mikrofon dla fanów sportów bardziej i mniej ekstremalnych. MKE 2 Elements sprawdzi się podczas deszczu, w trakcie szaleńczej jazdy rowerem po górach a nawet pod wodą.

Mikrofon Sennheiser MKE 2 elements skierowany jest do posiadaczy kamer GoPro® HERO4. Dzięki niemu, wasze filmy będą nie tylko dobrze wyglądać, ale w końcu zyskają pełnię brzmienia. MKE 2 jest superwytrzymały, odporny na wodę (ciśnienie do 1 bara), uderzenia i podmuchy wiatru a przede wszystkim gwarantuje dźwięk o legendarnej jakości Sennheiser – idealnie czysty, ostry i klarowny bez względu na warunki.

Obsługa mikrofonu jest banalnie prosta. Wystarczy podłączyć MKE 2 elements wraz ze specjalnie przygotowaną obudową BacPac Backdoor do kamery GoPro i ruszać to akcji. Drodzy sportowcy, świat już czeka na wasze nagrania.

Mikrofon dostępny jest w cenie ok 200 USD.

Więcej informacji i specyfikacje techniczne Sennheiser MKE 2 elements, Action Mic znajdziecie na stronie producenta www.sennheiser.com i polskiego dystrybutora www.sennheiser.pl / www.aplauzaudio.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here