Sennheiser GSP 550 – wyższe EXP za dźwięk w słuchawkach

0

Jeśli faktycznie w grach dawaliby więcej exp za dobre słuchawki, posiadacze innych modeli powinni rozpoczynać rozgrywkę ze sporym handicapem. Sennheiser stworzył bowiem słuchawki, które – jak zapewnia producent – powalą inne zestawy na kolana. Poznajcie Sennheiser GSP 550 gaming headset.

Niech rękę podniesie ten, kogo nigdy nie zaskoczył nieusłyszany wróg albo kto zawsze słyszy wszystkie komunikaty, jakie wydaje drużyna w trakcie gry. Nie ma co się oszukiwać, każdy, kto kiedyś grał wie, jak bardzo potrafi być frustrujące, kiedy słuchawki po prostu “nie dają rady”. To nie jest news reklamowy, gdyż GSP 550 nigdy nie trzymaliśmy w rękach, ale przekonajcie się sami – te parametry dają nadzieję na to, co tygryski lubią najbardziej. Pełną radość z gry.

Podobnie jak GSP 500, nowy GSP 550 ma otwartą konstrukcję akustyczną. Dzięki zastosowaniu zewnętrznej karty dźwiękowej Surround Dongle GSP 550 działa w trybie 7.1 Dolby Surround, co wg producenta powoduje wrażenie “rozszerzonej sceny dźwiękowej”. Za pomocą intuicyjnego oprogramowania z łatwością przełącza się pomiędzy różnymi trybami dźwięku przestrzennego i ustawień korektora w grach, e-sportach i muzyce. Oczywiście oprogramowanie ma też ustawienie “off”, które wyłącza efekt dźwięku przestrzennego.

GSP 550 posiada również umieszczony na wysięgniku mikrofon z redukcją szumów, który wycisza się za pomocą podniesienia wysięgnika do góry. W interfejsie oprogramowania można wybrać trzy ustawienia tonów bocznych, dzięki czemu gracze mogą dostosować intensywność brzmienia własnego głosu.

“Dzięki kluczowi surround, GSP 550 sprawia, że ​​gracze mogą bez wysiłku dopasować swoje wrażenia dźwiękowe za pomocą intuicyjnego oprogramowania Sennheiser, dokładnie tak, jak chcą. Wiemy, że dla oddanych graczy ważne są szybkie i intuicyjne sterowanie, dlatego stworzyliśmy uproszczony interfejs użytkownika, który pozwala na przykład błyskawicznie przełączać się między dźwiękiem stereo i przestrzennym”.

– Andreas Jessen, szef działu zarządzania produktami, Sennheiser Communications

W aspekcie wytrzymałości i ergonomii – Sennheiser GSP 550 wyposażono w solidny metalowy zawias z 2-osiowym mechanizmem, który zapewnia większą swobodę ruchów ucha, umożliwiając dopasowanie do wąskich i szerokich linii żuchwy. Opaska zawiera również regulowany mechanizm nacisku na styk, mający zapewnić idealne dopasowanie do każdej wielkości głowy, a ergonomiczne, miękkie poduszki pokryto wysokiej jakości “oddychającą” tkaniną.

Nauszniki, kable i pokrywy są wymienialne, a słuchawki objęte są dwuletnią gwarancją międzynarodową.

I jeszcze jedno…
Trochę prywaty dla fanów StarCrafta! Jeśli kiedykolwiek pisaliście do Blizzarda ze skargą, że nie słychać Nydusa, wiedzcie, że nie była to wina tej znakomitej gry. To najprawdopodobniej wina waszych odsłuchów 😉

Sennheiser GSP 550 będą dostępne pod koniec października, w cenie 249,95 USD.

Więcej info:
Producent – www.sennheiser.com
Dystrybutor – www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here