Mandolina Ortega F-STYLE SERIES i prezentacja modelu RMFE40SBK

0

Ortega RMFE40SBK serii F-STYLE, to jeden z najciekawszych i niewątpliwie najładniejszych modeli w palecie mandolin na rynku. Finezyjny kształt, piękne wykonanie, oraz brzmienie dodatkowo napędzane elektroniką, mogą skutecznie rozkochać. Zobaczcie, posłuchajcie i oceńcie sami.

Mimo enigmatycznie brzmiącej nazwy (Ortega RMFE40SBK), prezentowana mandolina nie wymaga zbyt wielu słów aby uznać ją za jeden z najciekawszych instrumentów z rodziny chordofonów szarpanych. Mandolina firmy Ortega Guitars została zaprojektowana tak, by oczarowywać publiczność zarówno brzmieniem jak i urodą. Czarny, polerowany na wysoki połysk świerkowy top, przykuwa wzrok wspaniałym kształtem oraz kremowym bindingiem otulającym jego formę, gwarantując przy tym wysokie walory brzmieniowe.
Tylna płyta instrumentu wykonana została z klonu, aby wprawiać całość w jeszcze większy rezonans. Z klonu wykonano również gryf, na którym znajdziemy palisandrową podstrunnicę.
Wszystko to napędza elektronika UKM-4 z dwoma potencjometrami.

Koniecznie zobaczcie ten przepiękny instrument i wsłuchajcie się w jego brzmienie. Warto, gdyż mandolina to instrument mimo wszystko mało popularny i szalenie niedoceniony w dzisiejszych czasach.

Więcej szczegółów:
Producent: www.ortegaguitars.com
Dystrybutor: www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here