Sennheiser CX SPORT, nowe słuchawki dla aktywnych z szybkim ładowaniem!

0

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe bezprzewodowe słuchawki CX SPORT przeznaczone dla osób, prowadzących aktywny tryb życia. Wolność od kabli, odporność na wodę i pot oraz lekka, dokanałowa konstrukcja z uchwytami stabilizującymi zapewnia komfort i pewność trzymania bez względu na rodzaj i intensywność ćwiczeń.

Pomimo smukłej konstrukcji, CX SPORT oferują wiele zaawansowanych funkcji. Można je sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie, co pozwala na bezproblemowe codzienne użytkowanie. Wykorzystanie technologii Bluetooth 4.2, Qualcomm apt-X i apt-X Low Latency sprawia, że użytkownik otrzymuje dźwięk jakości Hi-Fi bez użycia tradycyjnych kabli. Pilot na słuchawkach wyposażono w trzy przyciski, umożliwiające zarządzanie muzyką i połączeniami. Ponadto dodatkowy komfort użytkowania zapewniają powiadomienia głosowe o statusie parowania lub stanie baterii.

Jeśli chodzi o wytrzymałość baterii to CX SPORT oferują sześciogodzinną pracę na jednym ładowaniu, które odbywa się przez złącze USB i trwa 1,5 godziny, a dosłownie 10 minut ładowania wystarczy, żeby słuchać muzyki przez godzinę!

Dzięki specjalnym, ergonomicznym uchwytom, dostępnych w zestawie w trzech rozmiarach, oraz wkładkom dousznym w czterech rozmiarach można w łatwy sposób dopasować zestaw słuchawkowy do indywidualnych potrzeb. W komplecie ze słuchawkami jest również opcjonalny klips do zamocowania CX SPORT na koszuli treningowej oraz minimalistyczne etui.

Słuchawki CX SPORT będą dostępne na polskim rynku już w czerwcu 2018 w katalogowej cenie 539 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: www.sennheiser.pl
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here