Sennheiser AMBEO Soundbar w detalach!

0

O nowym Sennheiser AMBEO Soundbar pisaliśmy już na łamach naszego portalu kilkukrotnie, a dziś mamy dla Was krótki materiał video przygotowany niedawno przez producenta, w którym poznacie go w najdrobniejszych detalach!

Urządzenie jest wyposażone w 13 przetworników oraz w najnowszą technologię wirtualizacji, która została opracowana wspólnie z instytutem badawczym Fraunhofera, co gwarantuje, że soundbar AMBEO będzie nowym punktem odniesienia w zakresie jakości dźwięku Hi-Fi. Soundbar będzie kompatybilny z formatami dźwięku 3D Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X, a zastosowana w nim technologia Upmix odtwarza dźwięk stereo oraz 5.1 jako dźwięk 3D.

Nowy Soundbar od Sennheisera miał być już dostępny w maju tego roku jednak nadal czekamy na jego wprowadzenie na rynek polski. Sugerowana cena (10499 PLN) też może wielu amatorów tych rozwiązań odstraszać, jednak jak czytamy w pojawiających się w sieci recenzjach, jest tego warta.

Sennheiser AMBEO Soundbar to chyba najlepszy soundbar dla wszystkich formatów, jakie słyszałem. Ale to, czy powinieneś wydać na niego takie pieniądze, zależy w dużej mierze od tego, jak będziesz go wykorzystywał.

– podsumowuje w recenzji Ryan Waniata z magazynu DIGITAL TRENDS

a całą recenzję obejrzycie poniżej:

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj