Poznaj nowy soundbar Sennheiser AMBEO 3D

0

Premiera przełomowego soundbara Sennheiser AMBEO stała się faktem! Zapowiadany od wielu miesięcy innowacyjny, przestrzenny system głośnikowy doczekał się oficjalnej prezentacji podczas targów IFA 2018 w Berlinie!

„Targi IFA są wyjątkowym miejscem pod względem prezentowanych tu rozwiązań technologicznych. To idealne miejsce i czas, aby podzielić się również naszymi najbardziej ekscytującymi, innowacyjnymi rozwiązaniami. Niezależnie od tego, czy chodzi o poznanie bezkompromisowej jakości dźwięku słuchawek MOMENTUM True Wireless, czy o odkrycie wciągającego dźwięku AMBEO 3D, zapraszamy na IFA, gdzie będzie można doświadczyć czegoś niesamowitego.” powiedział Stephane Hareau, Global Head of Consumer Products w firmie Sennheiser.

Podczas IFA 2018 po raz pierwszy w Europie szerokiej publiczności zostanie zaprezentowany soundbar Sennheiser AMBEO w wersji produkcyjnej. Najnowszy produkt z linii AMBEO oferuje przestrzenne wrażenia dźwiękowe z wciągającym brzmieniem 5.1.4 i głębokim basem. Jest to kompletne urządzenie typu all-in-one i nie wymaga dodatkowego subwoofera. Ponadto dzięki funkcji kalibracji, soundbar AMBEO zapewnia rozrywkę zoptymalizowaną dla każdego pomieszczenia.

Urządzenie jest wyposażone w 13 przetworników oraz w najnowszą technologię wirtualizacji, która została opracowana wspólnie z instytutem badawczym Fraunhofera, co gwarantuje, że soundbar AMBEO będzie nowym punktem odniesienia w zakresie jakości dźwięku Hi-Fi. Soundbar będzie kompatybilny z formatami dźwięku 3D Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X, a zastosowana w nim technologia Upmix odtwarza dźwięk stereo oraz 5.1 jako dźwięk 3D.

Na stoisku firmy Sennheiser można skorzystać z dedykowanego pomieszczenia do odsłuchu, w którym goście będą mogli zapoznać się z możliwościami soundbara. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży na początku 2019 roku.

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here