Onkyo CS-265 – kolorowy system HiFi dla dzieci i dorosłych

0

Kiedy za oknem szaro, buro i nijako, aż chce się posłuchać ulubionej muzyki. A gdyby jeszcze włączyć ją na sprzęcie, na widok którego robi się jakoś tak radośniej i bardziej kolorowo? Zobaczcie sami, czy uśmiechniecie się na widok Onkyo CS-265.

Te stylowe mini – wieże dostępne są w czterech kolorach – standardowej czerni, oraz delikatnym błękicie, ognistej czerwieni i intensywnej żółci. I zwłaszcza tych dwóch ostatnich nie da się nie zauważyć. Są tak wyraziste, że zwrócą uwagę każdego, bez względu na wiek.
System Onkyo CS-265 stworzony jest do wypełniania dźwiękiem małych i średnich pomieszczeń. Wyposażono go w kilka ciekawych technologii, za pomocą których stał się jeszcze bardziej wszechstronny – mamy tu na myśli połączenie bluetooth, port usb pozwalający na połączenie z urządzeniami iOS, odtwarzanie płyt CD, plików MP3, Wav i wiele innych funkcji.

Co do brzmienia i mocy – wieża posiada przeprojektowany potężny wzmacniacz cyfrowy i nowe 2-drożne głośniki podstawkowe, dzięki którym usłyszycie nawet drobne detale utworów, a odtwarzana muzyka będzie miała czyste, głębokie brzmienie i wypełni całkowicie pokój. I nie martwcie się, w tak małych głośnikach mieści się całkiem porządna regulacja niskich i wysokich tonów z trybem Super Bass, co za tym idzie – nie zabraknie wam żadnego z alikwotów.

Więcej o Onkyo CS-265 szukajcie na stronie www.onkyo.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here