Nowe słuchawki Superlux HD687 i HD688

0

Firma Superlux zapowiedziała niedawno wprowadzenie na rynek dwóch nowych pozycji słuchawek: HD687 oraz HD688, przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych muzyków jak i miłośników wysokiej jakości dźwięku.

Słuchawki Superlux HD687 to konstrukcja półotwarta, Superlux HD688 jest konstrukcją zamkniętą. Z pierwszych zdjęć i specyfikacji jakie udostępnił producent widać podobieństwo do modeli HD662EVO oraz HD681EVO. Można zatem przypuszczać, że będziemy mieli do czynienia z udoskonalonymi wersjami w/w modeli.

Jak informuje producent:

Są to najwyższej jakości modele Premium Hi-Fi stworzone tak aby zachwycać dźwiękiem oraz wygodą użytkowania. Doskonała jakość dźwięku, wierne odwzorowanie wszystkich barw i instrumentów, urokliwe pomruki basu to wszystko zapewnia nam wysoce precyzyjnie skonstruowana trójwarstwowa membrana. To dzięki niej jesteśmy w stanie wychwycić nawet najmniejszy szczegół w swoim ulubionym audio.

Producent zapewnia nas także o wysokiej jakości wykonania, dużym komforcie użytkowania oraz parametrach technicznych, które mają sprostać naszym brzmieniowym wymaganiom.

Specyfikacja techniczna:

  • Driver: ∅51mm Neodymowy
  • Częstotliwość: 10-30k Hz
  • Impedancja: 40Ω
  • Skuteczność: HD687:92 dB SPL / HD688 94dB

Więcej informacji na stronie producenta www.superlux.com oraz polskiego dystrybutora www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here