Nowe słuchawki PreSonus Eris HD10BT już sprzedaży!

0

Pamiętacie naszą zapowiedź słuchawek PreSonus Eris HD10BT sprzed 2 miesięcy? Kilka dni temu firma Audiostacja, dystrybutor marki w Polsce ogłosiła ich dostępność w naszym kraju! Czy warto się nimi zainteresować?

Naszym zdaniem tak i to z kilku powodów. Po pierwsze ze względu na dużą uniwersalność. Z jednej strony otrzymujemy 40-milimetrowe przetworniki, które będą gwarancją dobrych parametrów brzmieniowych i dokładnej charakterystyki częstotliwościowej. Z drugiej strony możliwość wyboru ich użytkowania bezprzewodowego dzięki Bluetooth 5.0 lub też za pomocą kabla do zastosowań z profesjonalnymi urządzeniami studyjnymi jak interfejs audio itp.

Na ich pokładzie znajdziemy także wbudowany mikrofon i dedykowany przycisk do odbierania połączeń telefonicznych nie wyjmując telefonu z kieszeni. Słuchawki wyposażono także w regulacje głośności i przyciski nawigacyjne.

To co jednak szczególnie nas zainteresowało to funkcja Active Noise Canceling czyli aktywna redukcja hałasu, która skutecznie odizoluje Was od hałaśliwego otoczenia, czy to w komunikacji miejskiej czy np. w samolocie. Naprawdę polecamy ją Wam przetestować na własnych uszach 🙂

Do tego model PreSonus Eris HD10BT prezentuje się naprawdę elegancko i producent zapewnia nas o wysokiej jakości ich wykonania.

No i najważniejsze czyli cena. Ta, biorąc pod uwagę możliwości słuchawek, wygląda bardzo atrakcyjnie, gdyż sugerowana cena modelu to zaledwie 555 PLN!

PreSonus Eris HD10BT w skrócie:

  • Łączność bezprzewodowa Bluetooth 5.0 do użytku mobilnego oraz przewodowa do użytku z urządzeniami profesjonalnymi,
  • Active Noise Canceling (ANC),
  • Zamknięta, wookółuszna konstrukcja,
  • Regulacja głośności i przyciski nawigacyjne,
  • Praca na bateriach do 16 godzin,
  • Czułość 96 dB (±3 dB),
  • Zrównoważone pasmo przenoszenia (od 20 Hz do 20 kHz),
  • W zestawie kabel ładujący Micro USB i twardy futerał.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here