McIntosh MC1.25KW – wzmacniacz do zadań specjalnych

0

MC1.25KW to najmocniejszy i jednocześnie najbardziej zaawansowany spośród wszystkich obecnie dostępnych wzmacniaczy lampowych McIntosh. Model jest następcą niemalże legendarnego wzmacniacza MC1.2W.

Już na pierwszy rzut oka widać, że MC1.25KW kryje w sobie nieprawdopodobne pokłady mocy. Jednak dopiero po uruchomieniu, to ważące “zaledwie” 72 kg ustrojstwo w pełni pokazuje swoje możliwości. A ma ich sporo.

McIntosh MC1.25KW przy użyciu technologii McIntosh Output Autoformer dostarcza aż 1200W najczystszej mocy do pojedynczego wyjścia przy prawie niezauważalnym zniekształceniu harmonicznym, wynoszącym zaledwie 0,005%. Na pokładzie wzmacniacza znajdziecie znany z wielu modeli 11″ watomierz, szereg złącz (w tym pokryte złotem gniazda balanced i unbalanced) i opatentowanej przez McIntosh technologii PowerGuard, zabezpieczającej kolumny przed przesterowaniem.

Warto napomknąć, że w modelu MC1.25KW producent bardzo mocno postawił na ochronę termiczną – znajdziecie tu więc bardzo wydajne radiatory, zaawansowane technicznie tranzystory, aluminiowe płytki wentylacyjne i masę udogodnień, dzięki którym słuchana muzyka będzie brzmiała tak samo dobrze nawet po kilku godzinach odsłuchu.

To jednak tylko część informacji. Pełne specyfikacje techniczne znajdziecie na stronie producenta, www.mcintoshlabs.com oraz polskiego dystrybutora www.hificlub.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj