Gravity One, Space One i Motion One – trzy luksusowe produkty od Porsche Design i KEF

0

Dwie znane na całym świecie marki – Porsche Design i KEF kolejny raz połączyły siły, by stworzyć bezkompromisowo luksusowy sprzęt Hi-Fi.

Dziećmi tej wyjątkowej współpracy są trzy, trzeba przyznać, absolutnie niebagatelne produkty – bezprzewodowy głośnik Gravity One, bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Motion One i słuchawki nauszne Space One.

Gravity One to bezprzewodowy głośnik, który łączy w sobie charakterystyczny styl Porsche Design z typowym dla KEF dźwiękiem Hi-Fi. Urządzenie wyposażono w oferujące wysokiej jakości brzmienie miniaturowe przetworniki Uni-Q, baterię wytrzymującą ok 10 godzin ciągłej pracy, możliwość odbierania połączeń telefonicznych i port usb pozwalający na częściowe naładowanie urządzeń przenośnych (np. telefonu).
Cena Gravity One oscyluje w okolicy 1800 zł.

Więcej o głośniku znajdziecie na www.international.kef.com/gravity-one.

Motion One są dousznymi słuchawkami mogącymi pracować zarówno w systemie bezprzewodowym (pałąk naszyjny), jak i z kablem. Korpus słuchawek wykonano z aluminium, a miękkie i miłe w dotyku wkładki douszne zrobione są z silikonu. Wbudowana bateria pozwala na 10 godzin ciągłej pracy. Słuchawki posiadają certyfikat IPX5, zapewniający wysoki stopień wodoodporności, 8.6mm neodymowe przetworniki i magnesy utrudniające plątanie się przewodu. Słuchawki dostępne są w cenie ok 1100 zł.

Więcej dowiecie się na www.international.kef.com/motion-one.

Space One to słuchawki nauszne dostępne w wersji bezprzewodowej i przewodowej. Słuchawki wykonano odlewanego aluminium z tytanowym wykończeniem i czarnymi motywami. Wyposażono je w specjalnie zaprojektowany system KEF Active Noise Control (aktywne tłumienie zakłóceń), pozwalający wyeliminować hałas dobiegający z zewnątrz, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości parametrów brzmieniowych. Musze słuchawek wykonano w odpornej na pot miękkiej pianki oddychającej, która powinna pozwolić wam na komfortowe użytkowanie nawet w dłuższej podróży. Słuchawki posiadają 40mm neodymowe przetworniki, 20mm neodymowy magnes i lekką cewkę drgającą CCAW. Dołączone do Space One Wireless akumulatory AAA wystarczają na 50 godzin odsłuchu przy włączonej funkcji tłumienia zakłóceń.
Cena przewodowych Space One wynosi ok 1800 zł.

Musicie wiedzieć, że słuchawki różnią się od siebie parametrami technicznymi, a różnice te znajdziecie na www.international.kef.com/space-onewww.international.kef.com/space-one-wireless.

Więcej o wszystkich produktach z tej serii znajdziecie na stronie producenta www.international.kef.comwww.kef.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here