Dwa nowe modele słuchawek Sennheiser na IFA 2019

0

W Berlinie właśnie zakończyły się największe targi elektroniki użytkowej, IFA 2019. Podczas tegorocznej edycji imprezy swoje nowe produkty zaprezentowała m.in. firma Sennheiser. Dziś przedstawimy Wam dwie jeszcze cieplutkie nowości – trzecią, bezprzewodową generację słuchawek z serii Sennheiser Momentum Wireless oraz bezprzewodowe słuchawki Sennheiser PXC 550-II Wireless.

Podczas tegorocznych targów IFA firma Sennheiser kolejny raz pokazała, że wie, w jakim kierunku zmierza duch czasu. Dowodem na to są dwa najnowsze modele słuchawek bezprzewodowych – Sennheiser Momentum Wireless oraz Sennheiser PXC 550-II Wireless.

Sennheiser Momentum Wireless to trzecia generacja znanej i lubianej serii wokółusznych słuchawek MOMENTUM.

W swojej nowej, bezprzewodowej wersji, MOMENTUM Wireless oferują wyjątkową jakość dźwięku. Słuchawki są wyposażone w 42-milimetrowe przetworniki, są kompatybilne z Bluetooth 5 oraz obsługują kodeki aptX, AAC i SBC, a także aptX Low Latency.

Dodatkowo słuchawki są jeszcze bardziej “smart” – funkcja Auto On/Off włącza lub wyłącza odtwarzanie natychmiast po rozłożeniu lub złożeniu słuchawek, natomiast Smart Pause wykorzystuje czujniki zbliżeniowe do wstrzymania dźwięku po zdjęciu słuchawek i wznowienia odtwarzania po ich ponownym założeniu.

Nowy model MOMENTUM Wireless jest dostępny w kolorze czarnym w katalogowej cenie detalicznej 1699 zł. Wariant w kolorze kremowym będzie dostępny od listopada.

Sennheiser PXC 550-II Wireless to druga generacja słuchawek Sennheiser PXC 550.

Nowy model to słuchawki skierowane przede wszystkim do osób, które sporo podróżują. Udoskonalenia technologiczne w Sennheiser PXC 550-II obejmują kompatybilność z Bluetooth 5.0 i obsługę kodeku AAC. Słuchawki wyposażono w przycisk Voice Assistant, który zapewnia dostęp do asystentów głosowych, takich jak Siri, Google Assistant i Alexa. Dodatkowym atutem jest nowe ustawienie Anti-Wind ANC, czyli adaptacyjna redukcja szumów w słuchawkach, która płynnie dostosowuje tłumienie do rzeczywistego hałasu otoczenia.

Model PXC 550-II Wireless będzie dostępny od października w katalogowej cenie detalicznej 1499 zł.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here