Denon i dwa nowe amplitunery AVR-X2400H oraz AVR-X1400H

0

Gdy w maju pokazano dwa nowe ampiltunery, od razu pojawiły się pytania – kiedy będą dostępne w Polsce? Znamy odpowiedź! Według założeń sieci sprzedażowej Denon, sprzęt pojawi się w sklepach już w czerwcu 2017 roku. Kilka słów o nowych amplitunerach.

Poszukując sprawdzonych rozwiązań do budowy domowego kina, często sięgamy właśnie do oferty Denon. Firma doskonale wie jak stworzyć sprzęt o najwyższych parametrach przy zachowaniu rozsądnej ceny. Oba amplitunery, czyli AVR-X2400H i AVR-X1400H doskonale wtapiają się w tę doktrynę, od lat kultywowaną przez markę Denon.

AVR-X2400H

Po zdobyciu wielu nagród w kategorii “Amplituner Kina Domowego”, w końcu możemy cieszyć się jego przybyciem do kraju nad Wisłą.
AVR-X2400H odtwarza muzykę rzeczywiście w najwyższej jakości. Posiada możliwość ultra precyzyjnej kalibracji oraz konfigurację systemu przy użyciu Audyssey MultiEQ XT.
HEOS multiroom to funkcjonalność sterowana za pośrednictwem aplikacji mobilnej. To dzięki niej możemy nagłośnić cały dom i kontrolować pracę amplitunera.
AVR-X2400H posiada oczywiście wbudowany moduł Bluetooth oraz łączność sieciową w postaci kabla Ethernet lub Wi-Fi. Podwójna antena i obsługa dwóch pasm gwarantują silny sygnał, nawet w natłoku dostępnych w pobliżu sieci Wi-Fi.
Sprzęt daje możliwość odtwarzania podłączonych do sieci dysków zewnętrznych (NAS) lub odtwarzania chociażby radia internetowego czy też internetowych serwisów muzycznych, takich jak Deezer, Spotify Connect czy Tidal.

Co bardzo istotne, AVR-X2400H obsługuje pliki audio wysokiej jakości, w tym FLAC, ALAC lub DSD. Posiada wbudowane dekodery Dolby Atmos, oraz DTS:X. AVR-X2400H to urządzenie 7.2-kanałowe zapewniające każdemu z kanałów do 150W mocy.

AVR-X1400H

Dużo tańszym rozwiązaniem amplitunera AVR-X2400H jest alternatywa w postaci AVR-X1400H właśnie. Oferuje on wiele funkcjonalności i technologii, tych samych co w droższym X2400H. Amplituner posiada pełny Dolby Atmos i DTS:X kompatybilny z obrazem w 4K, jak również możliwość odtwarzania muzyki za pośrednictwem Bluetooth i w technologii multiroom HEOS.

Denon AVR-X1400H dostarcza maksimum 145W mocy na każdy z kanałów. Sprzęt posiada również pełną kalibrację Audyssey MultiEQ.
Co jest również bardzo istotne w naszym nadmuchanym elektrycznością świecie, oba amplitunery posiadają funkcję zwaną ECO. Pozwala ona w znacznym stopniu ograniczyć zużycie energii elektrycznej w przypadku odtwarzania muzyki przy niskim poziomie głośności.

Więcej informacji na polskiej stronie www.denon.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here