Denon DRA-800H – najwyższa jakość dźwięku z nowym amplitunerem Hi-Fi

0

Chcecie cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem bez względu na źródło? Z takim rozwiązaniem przychodzi Denon i jego najnowszy amplituner DRA-800H.

Denon DRA-800H to urządzenie, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. Producent znany z dążenia do perfekcyjnego i pełnego brzmienia, w nowym amplitunerze postawił na najwyższą jakość dźwięku, robiąc jednocześnie ukłon w kierunku wielbicieli cyfrowej rozrywki, takiej jak streaming czy kompatybilność z TV.

Dzięki temu, na pokładzie Denon DRA-800H znajdziecie m. in. radio FM / DAB+, szeroki wachlarz opcji łączności (m.in. wejście Phono, moduł sieciowy oraz HDMI), pełną rozdzielczość 4K Ultra HD HDMI, najnowsze technologie bezprzewodowego streamingu muzyki (Wi-Fi, AirPlay 2, Bluetooth i wbudowana platforma HEOS) oraz obsługę USB, w tym formatów MP3, WAV, FLAC, ALAC i DSD (2,8 / 5,6 MHz)

Amplituner wyposażono w zaawansowaną konstrukcję wzmacniacza mocy i wydajną sekcję zasilania, dzięki czemu głośniki dostarczą szczegółowe, precyzyjne obrazowanie i uderzający dźwięk. Denon DRA-800H oferuje również terminale głośnikowe A/B, dwa wyjścia przedwzmacniacza subwoofera, trzy cyfrowe i dwa wejścia analogowe, jedno wejście Phono (MM) i ARC dla audio telewizora.

Denon DRA-800H do sprzedaży trafi 15 lipca 2019 roku. 

Więcej szczegółów:
Producent – www.denon.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj