Bezprzewodowe słuchawki Shure SE112 & SE215 – i zabierzesz ze sobą całą filharmonię.

0

Shure poszerzyło linię słuchawek bezprzewodowych o dwa modele. Wireless Sound Isolating™ SE112 & SE215 zapewnią wam długie godziny pełnego brzmienia, bez plątania się w niepotrzebne kilometry kabli.

Słuchawki mają jedną podstawową funkcję – dostarczenia uszom tego, co należy – muzyki, głosu rozmówcy… Co jednak w sytuacji, kiedy świat jest przeciwko wam, sąsiad robi remont, na ulicy panuje wrzawa a do tego przez przypadek zaplątacie się w kabel i niechcący wyrwiecie go z portu? Muzyki zero, hałasu multum, plus potencjalnie uszkodzone połączenie kabla z wtykiem… Oj, przydałyby się dobre słuchawki bezprzewodowe. Czy najnowsze słuchawki Shure są dobre, zdecydować musicie sami. Wiedzcie jednak, ze są w zasadzie bezprzewodowe i działają w technologii bluetooth, co zdecydowanie ułatwi wam życie.

Dwa najnowsze modele SE112 i SE215 mogą działać aż 8 godzin na jednym ładowaniu, mają zasięg aż 10 metrów oraz mogą być obsługiwane praktycznie bez użycia rąk. Do słuchawek dołączono kilka rozmiarów kopułek, które pozwalają lepiej dopasować rozmiar słuchawki do ucha i co za tym idzie dokładniej wytłumić odgłosy otoczenia.

Słuchawki SE215 dostępne są w cenie 149 USD zaś SE112 99 USD

Dodatkowo jeśli posiadacie już jakieś słuchawki SE, macie też możliwość kupienia samego kabla Bluetooth, dzięki któremu możecie połączyć posiadane już słuchawki w zestaw bezprzewodowy. Kabel w cenie 99 USD kompatybilny jest z modelami SE215, SE315, SE425, SE535 i SE846.

Więcej szczegółów technicznych znajdziecie na stronie producenta www.shure.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here