Bezprzewodowe słuchawki na każdą okazję – NAD VISO HP70

0

NAD wprowadza do sprzedaży swoje najnowsze słuchawki wokółuszne VISO HP70. Ten bezprzewodowy model Bluetooth oprócz zgodności ze standardem aptX™ HD i NFC oferuje także zalety aktywnej redukcji hałasu (ANC) i autorskiego systemu RoomFeel™. Całości dopełniają wysokiej jakości dźwięk i świetne wykończenie.

NAD VISO HP70 wykorzystują Bluetooth aptX™ HD, dzięki czemu nawet podczas bezprzewodowej transmisji dostarczają najwyższej jakości dźwięk. Wygodna łączność Bluetooth – źródło dźwięku można schować, np. do kieszeni, torby lub plecaka – i kompaktowe rozmiary słuchawek zachęcają do korzystania z VISO HP70 nie tylko w domu, lecz także wszędzie poza nim, m.in. w pracy, na spacerze i podczas podróży. W każdej z tych sytuacji swoje zalety ujawnia układ aktywnej redukcji hałasu (ANC), który pozwala rozkoszować się pięknym brzmieniem muzyki nawet w narażonym na hałas otoczeniu.

Niezależnie od miejsca, w którym użytkownik słucha muzyki, piorunujące wrażenia zapewnia system RoomFeel™. Ideą tego autorskiego rozwiązania jest dostarczenie dźwięku, który będzie przypominał odsłuch z kolumn głośnikowych. Dzięki temu scena dźwiękowa jest bardziej ekspansywna i detaliczna. W uzyskaniu pięknego brzmienia pomagają 40-milimetrowe przetworniki, które w połączeniu z zamkniętą konstrukcją gwarantują mocny bas. Współpracę z szeroką gamą źródeł dźwięku ułatwia 32-omowa impedancja.

15 godzin muzycznych emocji!

Model VISO HP70 może pracowad w jednym z trzech trybów: pasywnym, aktywnym z RoomFeel™ oraz aktywnym z RoomFeel™ i ANC. Dzięki temu użytkownik ma szerokie pole wyboru i może z łatwością wybrać ten, który pozwoli uzyskać optymalną jakość dźwięku w miejscu odsłuchu. Energię do działania zapewnia wbudowany akumulator, pozwalający na 15 godzin ciągłej pracy. W przypadku wyczerpania się energii można skorzystać z trybu pasywnego, łącząc słuchawki ze źródłem dźwięku za pomocą przewodu mini-jack dostarczanego wraz z VISO HP70.

NAD VISO HP70 oferowane są w eleganckiej, czarnej wersji kolorystycznej. Model ten pojawił się w polskich salonach audio w lipcu br. Nominalna cena słuchawek wynosi 1699 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: www.nadelectronics.com/product/hp-70-wireless-headphone
Dystrybutor: www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here