Bezprzewodowe słuchawki Koss Porta Pro® Wireless

0

Amerykańska Firma Koss, zaprezentowała nowe wcielenie swojego kultowego modelu. Porta Pro® Wireless łączy wysoką jakość dźwięku z wolnością, jaką gwarantuje łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.1.

Słuchawki wyposażone są także we wbudowany pilot zdalnego sterowania z mikrofonem oraz pojemny akumulator.

Koss Porta Pro® Wireless to perfekcyjnie dopracowana konstrukcja, która udowadnia, że wysoka jakość dźwięku to przede wszystkim zasługa przetworników. Tak jak w pierwowzorze głośniki napędzane są przez cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami zapewniają mocny, bogaty bas, detaliczny zakres wysokotonowy i bardzo dobry wgląd w materiał muzyczny. Całości dopełnia doskonały balans obsługiwanych zakresów i szerokie pasmo przenoszenia.

Aby mied pewność, że podczas bezprzewodowej transmisji do uszu użytkownika dotrze dźwięk wyróżniający się klasycznym profilem brzmienia Koss, projektanci wykorzystali Bluetooth 4.1 współpracujący z kodekiem aptX. Dzięki temu Porta Pro® Wireless dostarczają wysokiej jakości dźwięk, który jest jednym z kluczowych czynników decydujących o popularności oryginalnych Porta Pro®.

Kolejnym aspektem wpływającym na popularność tego legendarnego modelu jest niesamowita wygoda użytkowania. Porta Pro® Wireless wyposażone są w 3-stopniową regulację siły nacisku słuchawek na uszy. Rozwiązanie to, w połączeniu z lekką, otwartą konstrukcją, zapewnia wygodę podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Możliwość długiego rozkoszowanie się swoimi ulubionymi nagraniami to także zasługa wbudowanego akumulatora litowo-jonowego, który po pełnym naładowaniu zapewnia energię na ponad 12 godzin pracy.

Najnowszy produkt firmy Koss cechuje się także łatwością obsługi. Obie słuchawki połączone są przewodem z wbudowanym modułem zdalnego sterowania i mikrofonem. 3-przyciskowy pilot pozwala m.in. zmieniad utwory, odbierad/kooczyd połączenie telefoniczne, a także regulowad poziom głośności. Mikrofon natomiast wykorzystywany jest nie tylko podczas prowadzenia rozmów telefonicznych, lecz także do nagrywania dźwięku oraz głosowego sterowania kompatybilnymi urządzeniami.

Koss Porta Pro® Wireless zadebiutują na polskim rynku w lipcu br. Słuchawki będą dostarczane wraz ze specjalnym sztywnym etui ochronnym. Nominalną cenę modelu poznamy w chwili wprowadzania produktu do sprzedaży.

Więcej szczegółów:
Producent: www.koss.com
Dystrybutor: www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here