Audio-Technica ATH-MSR7b – następna generacja słuchawek High-Res

0

Audio-Technica ATH-MSR7b to nowa generacja zaawansowanych słuchawek monitorujących. Model oferuje udoskonalone brzmienie i lżejszą, łatwiejszą do przenoszenia konstrukcję.

Słuchawki ATH-MSR7b stworzono w oparciu o sprzedawane w milionach sztuk profesjonalne słuchawki monitorujące ATH-M50x i cieszący się dużym uznaniem model ATH-MSR7 łączący kompatybilność high-res audio z ultra-komfortową konstrukcją.

  • O 53 gramy lżejsze od pierwowzoru, ale bez kompromisów pod względem jakościowym, ATH-MSR7b są stworzone do słuchania muzyki w każdych warunkach – w domu i poza nim. Pałąk i muszle wokółuszne wypełnione miękką pianką z efektem pamięci gwarantują wygodne dopasowanie do głowy użytkownika, a dodatkowe wzmocnienia w newralgicznych miejscach dodają słuchawkom trwałości.
  • Specjalnie dostrojone, 45-milimetrowe przetworniki True Motion wykorzystują membrany pokryte diamentopodobną warstwą, która zwiększając sztywność zapewnia krótszy czas reakcji i minimalizuje zniekształcenia, co przekłada się na precyzyjniejsze odwzorowanie dźwięku.
  • Możliwości słuchawek dodatkowo zwiększa zastrzeżona technologia Dual-layer Air Control – specjalne rezystory akustyczne zapewniają lepszą przejrzystość dźwięku.

ATH-MSR7b jest idealnym partnerem dla dzisiejszych przenośnych cyfrowych odtwarzaczy audio, wykorzystujących zbalansowane wyjście kablowe. Wystarczy podłączyć dostarczony 4,4-milimetrowy przewód zbalansowany do kompatybilnych modeli odtwarzaczy, a słuchawki ujawnią swój pełen potencjał. Dostępny jest także opcjonalny zbalansowany przewód Audio-Technica HDC112A / 1,2 2,5 mm do łączenia z odtwarzaczami wykorzystującymi wyjście słuchawkowe 2,5 mm.
Nowe odłączane przewody wyposażone są w złącza A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial), aby zagwarantować najlepszą możliwą separację kanałów lewy/prawy i zredukować przesłuch.

W opakowaniu ponadto:
– etui ochronne
– zbalansowany kabel o długości 1,2 m (4,4 mm 5-biegunowy – A2DC)
– przewód o długości 1,2 m ze złączami 3,5 mm – A2DC.

ATH-MSR7b już są dostępne w sprzedaży. Nabywcy mają do wyboru dwie wersje kolorystyczne: czarną i brązową. Nominalna cena detaliczna słuchawek wynosi 1199 zł.

Więcej szczegółów:
Producent – www.audio-technica.com
Dystrybutor – www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here