Audio-Technica ATH-ANC700BT – nowe imię hi-res

0

Już niebawem na rynku pojawią się nowe słuchawki z charakterystycznym logiem przypominającym trójkąt wpisany w koło. Najnowszy produkt Audio-Technica to bezprzewodowe słuchawki z układem redukcji hałasu ANC i obsługą dźwięku high-res.

ATH-ANC700BT, jak wskazuje końcówka nazwy, wyposażono w moduł Bluetooth, dzięki któremu stały się w pełni mobilne. Ich stylowe, minimalistyczne wzornictwo podkreśla matowe wykończenie, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i szarej. Wokółuszna, składana konstrukcja słuchawek uprzyjemnia ich użytkowanie, a miękkie poduszki oraz pałąk nagłowny, wypełnione pianką z efektem pamięci, sprawiają, że ATH-ANC700BT perfekcyjnie dopasowują się do kształtu głowy użytkownika, ograniczając do minimum ryzyko zmęczenia podczas długich sesji muzycznych. Warto też wspomnieć, że budowany akumulator pozwala korzystać ze słuchawek non-stop od 25 godzin (z włączonym trybem ANC i Bluetooth) do 30 godzin (po wyłączeniu układu ANC).

Jednak tym, co najbardziej przyciąga uwagę w ATH-ANC700BT nie jest ich wygląd i długość pracy, a parametry i funkcjonalność. Począwszy od wbudowanego układu redukcji hałasu (ANC), użyciu kodeka Qualcomm® aptX™, a na zaawansowanych przetwornikach kończąc:

  • Układ aktywnej redukcji hałasu ANC ograniczając szum tła, przy jednoczesnym zachowaniu jakości dźwięku oryginalnego nagrania, zaś w przypadku tradycyjnej łączności przewodowej zyskacie sprzęt zdolny bezproblemowo obsłużyć nagrania w high-res.
  • Specjalnie opracowane 40-milimetrowe przetworniki dostarczają charakterystyczny dla produktów Audio-Techniki dźwięk – dynamiczny, czysty i szczegółowy.
  • Wbudowany kodek Qualcomm® aptX™ zapewnia łączność bezprzewodową z brzmieniem w jakości zbliżonej do CD (aż do 48 kHz/16 bitów).
  • Pełna rozdzielczość high-res z wykorzystaniem przewodowego połączenia, używając w tym celu kabel dostarczany wraz ze słuchawkami.

Najnowszy model Audio-Techniki jest także bardzo łatwy w obsłudze. Fizyczne przyciski oraz dotykowy panel pozwalają sterować odtwarzaniem muzyki, regulować poziom głośności, a także odbierać i prowadzić połączenia telefoniczne.

Słuchawki Audio-Technica ATH-ANC700BT zadebiutują na rynku w drugim kwartale br. Nominalna cena detaliczna słuchawek będzie znana w chwili wprowadzania produktu do sprzedaży.

Więcej info:
Producent – www.audio-technica.com
Dystrybutor – www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here