Audeze LCD2 Classic – klasyka w jeszcze lepszej odsłonie

0

Audeze LCD2 Classic to nowe wcielenie legendarnego modelu Audeze LCD-2. Najnowsze słuchawki planarne producenta to audiofilskie rozwiązanie, zapewniające wysoką jakość brzmienia w bardziej budżetowej wersji.

Od chwili debiutu w 2009 r. słuchawki LCD-2 są ulubioną konstrukcją profesjonalistów i wymagających audiofilów na całym świecie. W nowym wcieleniu model LCD2 Classic cieszy wysoką jakością dźwięku, przy znacznie przystępniejszej cenie. Najnowsza konstrukcja zapewnia przestrzenne brzmienie z szeroką i głęboką sceną dźwiękową oraz mocnym, naturalnym basem.

Stylistycznie różnią się nieco od pierwowzoru – zamiast drewnianych wieńców, znajdziecie nylonowe pierścienie z krystalicznymi wtrąceniami, zaś lekki, stalowy pałąk nagłowny z szerokim pasem zapewni wygodne i optymalne rozłożenie ciężaru słuchawek na głowie. Listę modyfikacji uzupełniają nowe złącza audio. LCD2 Classic wyposażono w planarne przetworniki magnetyczne o ultracienkiej membranie i bogatej dynamice oraz bardzo szerokim pasmie przenoszenia (od 10 Hz do 50 kHz).
Umieszczone po obu stronach membran neodymowe magnesy N50 zapewniają maksymalną wartość SPL na poziomie przekraczającym 130 dB. Impedancja słuchawek mieści się pomiędzy bardzo niskimi i wysokimi wartościami i wynosi 70 Ω.

Słuchawki Audeze LCD2 Classic już są dostępne w sprzedaży.
Model oferowany jest wyłącznie w czarnej wersji kolorystycznej, a jego poglądowa cena detaliczna wynosi 2999 zł.

Więcej info:
Producent – www.audeze.com
Dystrybutor – www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here