Znamy nowości PRS Guitars na rok 2021

0

Firma PRS Guitars ogłosiła na swojej stronie internetowej nowe modele gitar z serii PRS Core, PRS Bolt-On oraz PRS SE – w tym jedną nową gitarę basową!

W amerykańskiej linii PRS CORE znajdziemy modele Studio, Special Semi-Hollow, a także Custom 24-08, a jeden piękniejszy od drugiego.

PRS CORE Special Semi-Hollow 2021

Rodzina PRS Bolt-On, czyli gitary elektryczne o szyjce przykręcanej do korpusu, powiększy się o model sygnowany przez Marka Lettieri – gitarzystę solowego i muzyka sesyjnego znanego z takich grup jak Snarky Puppy, Fearless Flyers czy Bob Reynolds Guitar Band. Ponadto sygnatura Johna Mayera Silver Sky dostępna będzie w opalizującym wykończeniu “Lunar Ice” w limitowanej edycji 1000 sztuk na całym świecie.

PRS BOLT-ON Silver Sky “Lunar Ice”

W linii PRS SE pojawią się w tym roku modele SE Custom 24-08, nowe wersje SE Custom 24 i SE Zach Myers po liftingu, a także gitara basowa SE Kingfisher. Fanów marki PRS ucieszy gadżet w postaci firmowego tunera – PRS Clip-On Tuner – zakładanego na główkę gitary.

ZACH MYERS i jego sygnatura PRS SE ZACH MYERS

Szczegóły ogłoszonych dotychczas nowości na oficjalnym blogu PRS: https://prsguitars.com/blog/post/meet_the_new_2021_prs_products

Chętnych i wytrwałych zapraszamy także do obejrzenia prawei 3 godzinnego materiału pod hasłem PRS Guitars 2021 Launch Party, który z racji panującej pandemii był tegoroczną, wirtualną prezentacją wszystkich nowości, a także rozmowami z muzykami związanych z marką.

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here