Zło w czystej postaci, czyli KHDK zapowiada nowy, mroczny efekt gitarowy

0

Długo ich nie było u nas, prawda? Firma związana z Kirkiem Hammettem, od początku swojego istnienia zaskakuje absolutnie wyjątkowymi produktami, wspaniałym ich wykonaniem i co najważniejsze, brzmieniem rodem z czeluści samego piekła. Mrocznych, mięsistych i głębokich jak te, które na scenie wykorzystuje gitarzysta zespołu Metallica.

O nowym efekcie, którego premiera nastąpi zapewne w najbliższym czasie nie wiemy dosłownie nic. Wiadomo jedynie, że będzie to kolejny produkt o charakterze mrocznego brzmienia, tak uwielbianego przez Kirka. Grafika, jaka pojawiła się na fanpage’u KHDK niesie również zdanie: “Zły, młodszy brat nadchodzi…”

Ale coby przypomnieć Wam jak brzmieć potrafią efekty KHDK, zapraszamy do artykułów, które znajdziecie na naszej stronie tutaj – KHDK.

Jaka będzie następna kostka KHDK? Jakie będzie miała brzmienie i ile trzeba będzie za nią zapłacić? O tym wszystkim już niebawem podczas premiery nowego efektu sygnowanego nazwiskiem Kirk Hammett.

Więcej o produktach marki znajdziecie na stronie producenta www.khdkelectronics.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here