Nowy, lepszy i jeszcze ciekawszy wzmacniacz basowy EBS Session 30 – Mark II

0

Czasami to co nowe, nie musi oznaczać przekombinowanej i na siłę podkręconej wersji sprzętu, który sprawdzał się w wielu sesjach i w każdych warunkach. Tak właśnie jest z nową odsłoną wzmacniacza basowego EBS Session 30 – Mark II. Ten sam wzmacniacz z lepszym brzmieniem i jeszcze efektywniejszym EQ. Cóż chcieć więcej?

Seria EBS Session Combos, to uznana przez bardzo wielu basistów konstrukcja wzmacniaczy typu combo, oferujących niebagatelne właściwości brzmieniowe z dbałością o najdrobniejszy szczegół w sferze inżynieryjnej. Ich konstrukcja, to sprawdzone podzespoły i brzmienie, którego nie da się pomylić z żadnym innym.

Na wyposażeniu najmniejszego z przedstawicieli Session Combos, czyli EBS Session 30 – Mark II znajdziemy głośnik o przekątnej 8″ emitujący dźwięk w bardzo szerokim paśmie przenoszenia od 70 do 5 kHz. Jak łatwo się domyślić, moc tego wzmacniacza to całe 30 W RMS. Dzięki wbudowaniu gniazda słuchawkowego, wzmak świetnie sprawdzi się również w warunkach domowych nie uszkadzając słuchu sąsiadów i naszych delikatnych okiennych szyb.
Waga tego wariata, to zaledwie 7,8 kg, zatem transport w samochodzie, w tramwaju czy też po prostu, pod pachą nie powinien stanowić większych problemów.

Film poniżej fajnie prezentuje możliwości wzmacniacza w różnych stylach i brzmieniach. EBS Session 30 – Mark II zaprezentował dla Was Pascal Mulot.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.ebssweden.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here