Nowy, lepszy i jeszcze ciekawszy wzmacniacz basowy EBS Session 30 – Mark II

111

Czasami to co nowe, nie musi oznaczać przekombinowanej i na siłę podkręconej wersji sprzętu, który sprawdzał się w wielu sesjach i w każdych warunkach. Tak właśnie jest z nową odsłoną wzmacniacza basowego EBS Session 30 – Mark II. Ten sam wzmacniacz z lepszym brzmieniem i jeszcze efektywniejszym EQ. Cóż chcieć więcej?

Seria EBS Session Combos, to uznana przez bardzo wielu basistów konstrukcja wzmacniaczy typu combo, oferujących niebagatelne właściwości brzmieniowe z dbałością o najdrobniejszy szczegół w sferze inżynieryjnej. Ich konstrukcja, to sprawdzone podzespoły i brzmienie, którego nie da się pomylić z żadnym innym.

Na wyposażeniu najmniejszego z przedstawicieli Session Combos, czyli EBS Session 30 – Mark II znajdziemy głośnik o przekątnej 8″ emitujący dźwięk w bardzo szerokim paśmie przenoszenia od 70 do 5 kHz. Jak łatwo się domyślić, moc tego wzmacniacza to całe 30 W RMS. Dzięki wbudowaniu gniazda słuchawkowego, wzmak świetnie sprawdzi się również w warunkach domowych nie uszkadzając słuchu sąsiadów i naszych delikatnych okiennych szyb.
Waga tego wariata, to zaledwie 7,8 kg, zatem transport w samochodzie, w tramwaju czy też po prostu, pod pachą nie powinien stanowić większych problemów.

Film poniżej fajnie prezentuje możliwości wzmacniacza w różnych stylach i brzmieniach. EBS Session 30 – Mark II zaprezentował dla Was Pascal Mulot.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.ebssweden.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.musicdealer.pl