Zestaw konserwacyjny D’Addario Guitar & Bass Maintenance Kits

0

Kolejnym zestawem D’Addario, który postanowiliśmy Wam przedstawić jest Maintenance Kits do gitar i basów. Różnice w zestawach subtelne acz bardzo przydatne w przypadku konieczności zmiany strun i ustawień parametrów instrumentu.

Zestaw umieszczono w zgrabnym, zapinanym na zamek błyskawiczny opakowaniu. W środku znajdziemy kilka bardzo potrzebnych narzędzi do wymiany strun, polerki i ustawień parametrów gitary, takich jak akcja strun, czy wysokość przetworników.
W pakiecie znajdziemy zatem, metalową miarę do powyższych ustawień, ściereczki do czyszczenia i polerki, lubrykant do siodełka i mostu.
Ponadto w Maintenance znalazło się miejsce na zestaw kluczy krzyżakowych i płaskich do demontażu i montażu podzespołów instrumentu, obcinacz i nawijak do strun.
Ostatnim bardzo ważnym elementem jest Headstand, czyli mały stojak podtrzymujący gryf.

D’Addario Maintenance Kits podzielono na dwa podobne do siebie zestawy. Jeden dedykowany jest do gitar klasycznych, elektrycznych i poniekąd klasycznych, a drugi do basów. Różnica polega jedynie na obcinaczu. Zatem jeśli przymierzacie się do kupna takowego zestawu, zwróćcie uwagę, którą wersję kupujecie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.daddario.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here