Zadbaj o gitarę jak o własny samochód z Jim Dunlop Platinum 65 Clean i sprayem WAX

0

Dbanie o czystość i zewnętrzne piękno gitary bywa nie tylko czasochłonne, ale i trudne. Wciąż pojawiające się smugi, zarysowania i inne nieprzyjemne znaki użytkowania niejednokrotnie ciężko jest usunąć. Dziś przedstawiamy Wam sposób na uproszczenie tych zabiegów dzięki zestawowi Jim Dunlop Platinum 65 Clean & Spray WAX

Jim Dunlop Platinum 65 Clean i spray WAX to zestaw stworzony na bazie doświadczeń z Auto Detalingiem, czyli profesjonalnym dbaniem o wygląd zewnętrzny samochodów.
Firmy zajmujące się takimi usługami święcą triumfy, co również zauważył jeden z producentów akcesoriów gitarowych, firma Jim Dunlop prezentując płyn do czyszczenia o nazwie Platinum 65 Clean oraz spray WAX.

Producent zapewnia o łatwości z jaką powyższe specyfiki usuwają brud i drobne rysy. Do zabiegów wystarczy jedynie czysta ściereczka, odrobina cierpliwości i doza dokładności.
Efektem użycia zestawu Jim Dunlop Platinum 65 Clean & Spray WAX będzie piękna, błyszcząca powłoka gitary, ale i zabezpieczeni jej na dłuższy okres czasu przed zabrudzeniami i mikrouszkodzeniami.

Więcej szczegółów:
Producent: www.jimdunlop.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here