Zabierz go gdzie chcesz – nowy wzmacniacz Blackstar Acoustic:Core 30

0

Jeśli nadal nie znaleźliście idealnego dla siebie wzmacniacza, którego budowa i funkcje sprostają zarówno gitarzystom jak i wokalistom, a ponad to ważna jest dla Was mobilność i bezkompromisowość w zakresie brzmienia, to mamy dla Was najnowszą propozycję ze stajni Blackstar – wzmacniacz Acoustic:Core 30.

Wzmacniacz Blackstar Acoustic:Core 30 nie jest innowacyjną, pełną technologicznych cyrkowych sztuczek konstrukcją. To wzmacniacz, który ma za zadanie po prostu działać… i to działać sprawnie, dając nieskrępowaną mobilność zarówno gitarzystom jak i wokalistom.

Na jego niewielkim pokładzie znajduje się kilka bardzo fajnych rozwiązań, pozwalających na jego użytkowanie tak w domu jak i w studio. Mowa tu chociażby o możliwości wykorzystania go jako dwukanałowy sprzęt do nagłośnienia wokalu, a także o funkcji interfejsu audio i innych.

Poza jego niezaprzeczalną mobilnością, wzmacniacz Blackstar Acoustic:Core 30 pozwala na transmisję strumieniową, nagrywanie, ćwiczenia i oczywiście występy na żywo. Posiadając tak unikalne elementy sterujące jak Enhance i Vocal Clarity pozwalają na uzyskanie profesjonalnego dźwięku, a Super Wide Stereo świetnie wzbudzi kreatywność brzmieniową i wokalną.

Jego dwukanałowa konstrukcja o mocy 30 watów, którą można również podzielić na 2×15 W w trybie Super Wide Stereo daje ogromne możliwość podczas występów na żywo. Reasumując, kanał 1 wyposażono w wejście jack 1/4″ z regulacją Gain, Low i High oraz funkcją wyboru Enhance z korektorem klasy studyjnej. Poza tym, użytkownikowi oddano do dyspozycji niezależny Reverb z dwoma jego rodzajami: Room i Hall w trybie Super Wide Stereo oraz dedykowany Chorus z dwoma efektami Chorus, Vintage i Wide, w trybie Super Wide Stereo.

Kanał 2 posiada natomiast wejście XLR/jack, potencjometry Gain, Low, Mid i High trójpasmowej korekcji – dającej możliwość regulacji mikrofonu lub innych instrumentów, oraz przełącznik Vocal Clarity, sprawiający, że ​​mikrofon w dynamiczny sposób przebija się przez miks. Ponadto, tu również znajdziemy potencjometr Reverb z dwoma trybami: Room i Hall, w trybie Super Wide Stereo.
Całość panelu posiada również potencjomentr Master Volume oraz przycisk Phase, pozwalający kontrolować wszelkie niepożądane sprzężenia zwrotne.

Bardzo przydatną i docenianą funkcjonalność wzmacniacza Blackstar Acoustic:Core 30 jest możliwość wykorzystania go jako interfejs USB Audio. Zatem podłączając go za pomocą USB do komputera, możemy równocześnie przesyłać jak i przetworzony sygnał źródłowy audio.
Możliwości podłączenia do komputera jest kilka:

  • Kanał USB 1 + 2: Miks stereo kanałów gitary i wokalu, w tym Efekty Reverb i Chorus.
  • Kanał USB 3: Oddzielny suchy sygnał z kanału 1
  • Kanał USB 4: Oddzielny suchy sygnał z kanału 2

Wzmacniacz Blackstar Acoustic:Core 30 wyposażono również w wyjście Line Out/Headphone.
Wyjście to pozwala nie tylko na podłączenie słuchawek, ale i wykorzystanie innych urządzeń nagrywających, systemów PA czy też miksera.
Natomiast wejście Line In/Streaming pozwala na połączenie wzmacniacza z telefonem, podłączenia odtwarzacza MP3, tabletu lub innego urządzenia zewnętrznego.
Co ważne, można również użyć odpowiedniego kabla TRRS 3,5 mm do przesyłania strumieniowego na żywo za pomocą innego kompatybilnego ze wzmacniaczem urządzenia.

Z mniej muzycznych funkcji, wzmacniacz wyposażono również w regulowaną podstawkę, która umożliwia regulację kąta ustawienia, a dzięki gniazdu Footswitch, Blackstar Acoustic:Core 30 współpracuje ponadto z opcjonalnym przełącznikiem nożnym FS-18, lub innym dwuprzyciskowym footswitchem.
Mobilność natomiast dopełnia opcjonalny powerbank PB-1 dający możliwość ciągłej pracy do 9 godzin.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.blackstaramps.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here