Wzmacniacz gitarowy Fender Mustang LT50

0

Mający swoją premierę rok temu Fender Mustang LT15, właśnie doczekał się większego brata. 50 wattowy wzmacniacz ma nie tylko więcej mocy pozwalających na grę już nie tylko solo, ale i podczas wspólnych zespołowych prób. Ma również zadatki na pełnoprawnego przedstawiciela niedrogich wzmacniaczy spełniających wymogi wymagających muzyków.

Fender Mustang LT50, to następca ubiegłorocznego wzmacniacz LT25. Nowy, większy brat, nie tylko pozwala wygenerować moc 50 W ale i również współpracuje z oprogramowaniem Fender Tone 3.0.

Na wyposażeniu Fender Mustang LT50 znalazł się głośnik 12″ Fendera upakowany w drewnianą obudowę pokrytą ciemnym winylem. Ponadto do dyspozycji otrzymujemy 30 presetów przygotowanych przez producenta oraz 30 wolnych slotów na własne ustawienia.
Możemy wybierać również brzmienia spośród 20 przygotowanych przez Fendera wzmacniaczy i 25 efektów wśród których znajdziemy distortion, overdrive, kompresor, modulator, reverb, czy octaver.

Z dodatków, trzeba wspomnieć o tunerze chromatycznym, wejściu stereo AUX, gnieździe słuchawkowym oraz USB, dzięki któremu nagramy naszą muzykę lub podłączymy się do oprogramowania.
Panel sterowania Mustangiem LT50 obejmuje Gain, Volume, Treble, Bass, Master, wybór presetów oraz przyciski Back, Save, Menu i Tap Tempo/Tuner.
Wzmacniacz umożliwia również podłączenie opcjonalnego footswitcha.

Więcej szczegółów
Producent: https://shop.fender.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj