Wzmacniacz basowy Phil Jones Bass Double Four

0

Wszechobecny downsizing ma wielu przeciwników. Wciąż góruje przeświadczenie, że dobre musi być wielkie. I nie inaczej jest ze wzmacniaczami. Jednak jeden z producentów, firma Phil Jones Bass udowadnia, że mały może więcej! Dziś przyglądamy się wzmacniaczowi basowemu Phil Jones Bass Double Four.

Doble Four, to wzmacniacz o bardzo niewielkiej masie i wymiarach. Ważący zaledwie 4 kg wzmacniacz, pochwalić się może 70 W mocy, oraz głębokim brzmieniem nawiązującym do najwspanialszych brzmień wzmacniaczy w historii firmy.
Jego wymiary, to 21 x 20 x 17 cm, zatem musicie przyznać, że Double Four nie gigantem w swojej klasie. Jednak to, co drzemie w jego elektronicznych trzewiach potrafi przyprawić o zawrót głowy.

Phil Jones Bass Double Four oferuje dwa głośniki PJB NeoPower Type C, 3-pasmowy EQ, wyjście słuchawkowe i kilka potencjometrów, dzięki którym użytkownik będzie miał szansę stworzyć własne brzmienie.
Producent wyróżnia również RALFR®, czyli pasywny radiator chłodzący. Ponadto, na pokładzie tego niewielkiego wzmacniacza znajdziecie wyjście liniowe, DC Power, wejście Aux oraz Aux Level.

Wzmacniacze oferowane są w trzech różnych kolorach – czarnym, czerwonym oraz białym.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.pjbworld.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here