Vox Amps i limitowana edycja wzmacniaczy AC15 z głośnikiem G12C Warehouse

0

Limitowana edycja wzmacniaczy Vox Amps AC15HW1-G12C oraz AC15C1-G12C to ewidentne nawiązanie zarówno do brytyjskiej jak i amerykańskiej tradycji rockowo-bluesowej. Dzięki wyposażeniu ich w speaker Warehouse G12C, wzmacniacze wydają się być kwintesencją charakteru brzmienia obu kultur.

Trudno znaleźć bardziej kultowy, legendarny wzmacniacz niż VOX o oznaczeniu AC. Będąc w posiadaniu największych sław muzyki rockandrollowej przyczynił się do tzw. brytyjskiej inwazji rock n’roll’a. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam limitowane wzmacniacze o oznaczeniu AC15HW1-G12C oraz AC15C1-G12C.
Sprzęt wyposażono w znakomity speaker G12C Warehouse, co stanowi ich newralgiczną część.
Aby całościowo nawiązać do muzyki amerykańskiej, producent postanowił przenieść linię produkcyjną – a przynajmniej etap ręcznego montażu obu wzmacniaczy, do Kentucky w USA.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że speaker G12C jest częścią serii American Vintage Warehouse, nadającej unikalny, amerykański charakter kultowemu brytyjskiemu wzmacniaczowi AC15. Głośniki te zapewniają mocne brzmienie, z zachowaniem klarowności, dynamiki i wrażliwości.

Wizualnie, producent postanowił zachować swoje nowe wzmacniacze w ściśle określonej estetyce Vintage, co podkreśla ich legendarną historię.
Zarówno AC15HW1-G12C jak i AC15C1-G12C ujrzały światło dzienne na tegorocznych targach Namm Show 2019.

Więcej szczegółów
Producent: www.voxamps.com
Dystrybutor: www.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here