[VIDEO]Martin Guitars z tajemniczą skrzyneczką i zaktualizowaną linią akustyków Road Series

0

Podczas targów Musikmesse 2019, przedstawiciel firmy Martin Guitars pokazał nam tajemniczą skrzyneczkę z ciekawymi rzeczami i powiedział kilka słów na temat usprawnień jakie dostała znana seria gitar akustycznych Road Series. Zapraszamy do materiału video!

O nowej serii Martin Guitars Modern Deluxe pisaliśmy przy okazji jej premiery podczas styczniowych NAMM Show. Artykuł tutaj: https://uptone.pl/gitara/namm2019-martin-guitars-prezentuje-najnowsza-serie-akustykow-o-nazwie-modern-deluxe.  Aby zobaczyć co w niej ciekawego i nowego, należałyby rozebrać jedną z gitar, a to dość karkołomna i droga zabawa, dlatego producent przygotował właśnie tytułową skrzyneczkę, w której zawarte są kluczowe elementy jakie towarzyszyły powstaniu nowej serii.

Kolejną ciekawą rzeczą jest ułatwienie nazewnictwa w znanej i lubianej serii akustyków ROAD. Od teraz poruszanie się po modelach będzie o wiele prostsze i nie będzie potrzeby zapamiętywania skomplikowanych symboli każdej z gitar. Nowością w modelach Martin Guitar Road Series jest także nowa elektronika Fishman® MX-T z wbudowanym tunerem Soundhole, który automatycznie wycisza wyjście audio podczas strojenia, dzięki czemu można dostroić się w dowolnym momencie bez użycia pedału. Każda z gitar tej serii dostarczana jest z futerałem Premium Soft Shell, dzięki czemu jest gotowa do jazdy, aby dołączyć do wszystkich Twoich przygód!

Jak zapowiada również producent ceny gitar Road Series, mimo nowych usprawnień mają zostać w tych samych cenach co dotychczas!

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji video bo naprawdę warto!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.martinguitar.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj