[VIDEO] Gitary elektryczne Ibanez AZ Series z elektroniką Seymour Duncan Hyperion

0

Za brzmienie w gitarach elektrycznych w duży stopniu odpowiada elektronika. Zobaczcie dlaczego Ibanez w swojej serii gitar AZ postawił na przetworniki Seymour Duncan Hyperion.

Gitary elektryczne Ibanez AZ Series miały swoją premierę w ubiegłym roku. Za sukcesem i wieloma pozytywnymi recenzjami tej wciąż nowej serii elektryków stoi praca wielu specjalistów i ich umiejętność dobrania poszczególnych podzespołów. Konstruktorzy postawili w niej na przetworniki/przystawki Seymour Duncan Hyperion.

Posłuchajcie wypowiedzi Blue Wilding, przedstawiciela firmy Seymour Duncan, który w poniższym materiale video opowie Wam o pickupach Hyperion.

Wszechstronne przetworniki Seymour Duncan Hyperion to pasywne humbuckery oparte na magnesach Alnico-5. Mają one rozłączane cewki, które w połączeniu z 5-pozycyjnym przełącznikiem Dyna-MIX pomagają stworzyć ogromny wachlarz możliwości brzmieniowych.

Przy tej okazji przypomnijmy także test modelu IBANEZ AZ2402, który przygotowała redakcja magazynu Gitarzysta: https://magazyngitarzysta.pl/sprzet/testy/gitara-elektryczna/33348-az2402

Wkrótce także ciekawa recenzja u nas…!!! ?

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here