Tyler Bryant i jego wzmacniacz gitarowy Orange Rockerverb 100 MKIII

0

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego materiału video, w którym muzyk Tyler Bryant opowiada o swoich początkach i o tym jak poznał markę Orange Amps.

Firma Orange Amplification opublikowała na swoim kanale w serwisie YouToube film z serii „Voice of Blues”, w którym amerykański gitarzysta Tyler Bryant opowiada o używanym przez siebie wzmacniaczu Rockerverb 100 MKIII.

Pochodzący z Nashville muzyk występujący ze swoim zespołem jako Tyler Bryant & the Shakedown, wspomina też kiedy pierwszy raz zobaczył wzmacniacz Orange i kiedy po raz pierwszy zagrał na wzmacniaczu tej marki. Oczywiście, w filmie tym Tyler Bryant nie tylko opowiada o brzmieniu oferowanym przez „głowę” Rockerverb 100 MKIII, ale także daje jego próbkę.

Orange Rockerverb 100 MKIII to dwukanałowy head lampowy o maksymalnej mocy 100 W (z możliwością zmniejszenia do 70, 50 lub 30 W). W obu kanałach dostępna jest niezależna korekcja, a ponadto wzmacniacz ten wyposażono w pogłos. Poza wejściem gitarowym model ten udostępnia złącza pętli efektów, trzy wejścia dla kontrolerów nożnych oraz trzy wyjścia głośnikowe.

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

Zapraszamy także do innej prezentacji tytułowego wzmacniacza:

Nowa prezentacja Orange Rockerverb 100 MKIII Head

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj