Trzy nowe wzmacniacze gitarowe od Fendera

1

Firma Fender zaprezentowała trzy nowe wzmacniacze gitarowe, które powinny trafić na rynek na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2021.

Dwa spośród nowych wzmacniaczy to konstrukcje lampowe typu combo: ‘68 Custom Vibro Champ Reverb o mocy 5 W oraz ‘68 Custom Pro Reverb o mocy 40 W. Wyglądem i brzmieniem przywołują one historyczne modele, a to dla uczczenia 75. rocznicy istnienia firmy Fender. Nie zabrakło jednak nowoczesnych usprawnień, takich jak cyfrowy pogłos (Vibro Champ) czy głośnik Celesion Neo Creamback o lekkim, neodymowym magnesie (Custom Pro).

Odmiennym pod każdym względem wzmacniaczem jest Mustang Micro – miniaturowy wzmacniacz słuchawkowy, wpinany bezpośrednio do gniazda jack w gitarze i umożliwiający ćwiczenie oraz dobrą zabawę z instrumentem w każdych warunkach. Oferuje 12 różnych brzmień wzmacniaczy zaczerpniętych z modelu Mustang GTX, 13 wbudowanych efektów, regulację barwy i głośności. Ponadto może odtwarzać nagrania podkładowe za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia Bluetooth, a także służyć jako przenośny interfejs USB do nagrywania!

Więcej szczegółów: https://shop.fender.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here