TONEX ODS Legends Signature Collection od IK Multimedia!

247
TONEX-ODS-Legends-Signature-Collection

IK Multimedia prezentuje kolekcję TONEX ODS Legends Signature Collection oferując gitarzystom dostęp do 4 wyjątkowych wzmacniaczy Dumble Overdrive Special używanych przez wielu znanych i cenionych instrumentalistów na świecie!

TONEX ODS Legends Signature Collection od IK Multimedia to najnowsza kolekcja 4 wyjątkowych wzmacniaczy Dumble Overdrive Special używanych przez wielu znanych i cenionych instrumentalistów na świecie, w tym Robbena Forda, Stevie Ray Vaughana, Larry Carltona, Davida Lindleya, Johna Mayera i nie tylko. Jako bonus dołączone są również modele brzmieniowe 2 legendarnych przesterów: Silver Klon Centaur i Ibanez TS808 z początku lat 80-tych!

Kolekcje Signature Collections można wybierać i kupować za pośrednictwem ToneNET, internetowej platformy społecznościowej IK lub w dowolnej wersji TONEX Mac/PC, w tym darmowej TONEX CS. Po dokonaniu zakupu, kolekcje Signature Collections są aktywowane w oprogramowaniu TONEX poprzez wybranie opcji “Restore Purchases” na swoim koncie użytkownika, co powoduje natychmiastowe pobranie wszystkich modeli brzmień z kolekcji do lokalnej biblioteki użytkownika.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ikmultimedia.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE:

IK Multimedia TONEX: kompletny system gitarowy i Amp Modeler! [TEST&VIDEO]