TC Electronic Pipeline dla basisty? Czemu nie!

0

TC Electronic Pipeline bardzo ciekawym efektem jest. Wie to każdy, kto chociażby usłyszał i zobaczył go w akcji. Mnóstwo filmów i prezentacji tegoż efektu daje wyraźny pogląd, iż jest to urządzenie, które może sprawić mega frajdę z jego użytkowania. Ale żeby tego było mało… Pipeline znalazł swoje zastosowanie również wśród basistów!

O efektach TC Electronic można by pewnie pisać całe eseje, a Pipeline jest tego najlepszym przykładem. Ok, na rynku jest bardzo wiele świetnych efektów, a Pipeline absolutnie do nich należy. Zresztą pisaliśmy o nim w artykule pt. Ociekający słodyczą, efekt TC Electronic Pipeline Tap Tremolo.
Po czasie okazało się jednak, że to wyjątkowe narzędzie nie tylko świetnie radzi sobie w pracy z “klasyczną” gitarą elektryczną, ale i również z gitarami basowymi.
Jego możliwości brzmieniowe są tak duże, że łącząc go w parze z basistą, brzmienie nabiera zupełnie nowego wyrazu i charakteru. Sprawdźcie sami powyższy film, w którym basista Ariel Garcia własnoręcznie przetestował możliwości TC Electronic Pipeline.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.tcelectronic.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ