TC Electronic Pipeline dla basisty? Czemu nie!

0

TC Electronic Pipeline bardzo ciekawym efektem jest. Wie to każdy, kto chociażby usłyszał i zobaczył go w akcji. Mnóstwo filmów i prezentacji tegoż efektu daje wyraźny pogląd, iż jest to urządzenie, które może sprawić mega frajdę z jego użytkowania. Ale żeby tego było mało… Pipeline znalazł swoje zastosowanie również wśród basistów!

O efektach TC Electronic można by pewnie pisać całe eseje, a Pipeline jest tego najlepszym przykładem. Ok, na rynku jest bardzo wiele świetnych efektów, a Pipeline absolutnie do nich należy. Zresztą pisaliśmy o nim w artykule pt. Ociekający słodyczą, efekt TC Electronic Pipeline Tap Tremolo.
Po czasie okazało się jednak, że to wyjątkowe narzędzie nie tylko świetnie radzi sobie w pracy z “klasyczną” gitarą elektryczną, ale i również z gitarami basowymi.
Jego możliwości brzmieniowe są tak duże, że łącząc go w parze z basistą, brzmienie nabiera zupełnie nowego wyrazu i charakteru. Sprawdźcie sami powyższy film, w którym basista Ariel Garcia własnoręcznie przetestował możliwości TC Electronic Pipeline.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.tcelectronic.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here