Nauka gry na gitarze z Fenderem

250

Inicjatywa edukacyjna Fendera skupia setki, jak nie tysiące osób chcących nauczyć się gry na instrumencie. Ta, bardzo ciekawa skąd inąd akcja, zasługuje naszym zdaniem na głośne oklaski.

Aby zacząć czerpać wiedzę wprost od nauczycieli Fendera, należy założyć konto na specjalnie przygotowanej do tego stronie. Fender Play to miejsce, w którym znajdziemy mnóstwo materiałów wideo nie tylko z lekcjami gry akordowej. Nauczyciele przekażą podstawy wiedzy o instrumencie i harmonii. Nauczą skal i poruszania się po gitarowym gryfie.

Subskrypcja Fender Play oznacza, że pierwsze 30 dni nauki otrzymamy zupełnie za darmo z możliwością jej przerwania w dowolnym momencie bez ponoszenia kosztów wynikających z kar.
Gdy darmowy abonament skończy się, za dalszą naukę przyjdzie nam zapłacić 19,99$, co na nasze daje jakieś 72 PLN. Dużo? Chyba nie. Pamiętajmy, że za lekcje z nauczycielem zapłacimy około 50 PLN za jedną godzinę nauki. Warto zatem zacząć swoją przygodę z Fenderem, aby otworzyć przed sobą świat muzyki gitarowej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.try.fender.com